Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom hogy a barátom tudja, hogy nézek ki. :/ Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy nagyon ocsmányul festek, csak eddig senkit nem érdekelt, mert legalább jól megy a tanulás. (Büdöspattanásosstrébergetzikoczka.) Most valami isteni csoda folytán lett pasim, akit imádok, és ő is engem- tényleg, nem csak kihasznál. Csak attól a pillanattól félek amikor rájön hogy egy ilyen ragyás tehénnél kaphatna jobbat is. Az a baj hogy a smink se nagyon segít, pl ha jobban összegabalyodunk, valahogy mindig ledörzsölődik, aztán "kiszaladok vécére", csinálhatom újra. Bőrgyógyász, ilyesmi nem segít, végigcsináltam 600-szor minden kezelést, házi praktikát, valaki odafönt szimplán nem akarja hogy emberien fessek :D (A "ha szeret, elfogad így is" típusú válaszokat kérem hanyagoljuk. )
2011. nov. 25. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még eddig nem látott?
2011. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
A pasid? És még nem látott? furcsa...
2011. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem keress fel sürgösen egy pszichológust, mert nem a külsöddel van baj, hanem a hozzáállásoddal saját magadhoz.
2011. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kép??
2011. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Mutasd meg magad és kész. Életed végéig a fürdőbe fogsz rohangálni?


Amennyiben elhagy keresel egy csövest, akinek minden mindegy. Ő ragyásabb lesz nálad!

2011. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó.

1. Csakazértis: ha szeret, elfogad így. Mert ez rohadtul így van. Vagy szerinted miért melletted kötött ki?

2. Hogy a fenébe nem tudja, hogy hogy nézel ki? Mi ez, ti egyfolytában álarcosbálokon randiztok? Vagy zacskóval a fejedben mész talira?

3. Büdös - lehet tenni ellene: fürödj vaze!

4. Stréber - ez ellen is lehet tenni, bár nem biztos, hogy kell. Tudod, van, akinél jó pont, ha nem yge buta liba vagy.

5. Tehén - hát jah, szép dolog is a sport, és hidd el, milliókkal már csodát tett, persze nem azonnal, de kis akaraterővel, meg napi fél óra intenzív testmozgással sokmindent el lehet érni.

6. Ragyás - gondolom olyan 12-16 éves korban lehetsz, azt pedig jobb, ha tudod, hogy a pattanásos bőr életkori sajátosság. Van, akinek kevésbé, van, akinek jobban... van, aki hamarabb átesik rajta, van, aki csak később... de mindenki átesik ezen az időszakon. Láttam én már olyat, hogy az "iskola bombázójából" egyik hónapról a másikra egy tök pattanásos egyén lett. Egyébként a bőröd állapotán a sok smink épp hogy nem fog segíteni. Nem hiába nem szokták javasolni serdülőkorban a sminkelést. Eltömíti az arcon a faggyúmirigyeket, amitől csak még "ragyásabb" leszel. Szóval lehetőleg minél kevesebb smink, és napi kétszer semleges kémhatású szappannal, vagy arclemosóval tessék megmosakodni. Este meg valamilyen pattanás elleni arcszesz sem árt.

7. A nem létező égieket hagyjuk ki ebből, ez színtiszta biológia.


Összefoglalva: ha igazat írtál a pasiddal kapcsoaltban, akkor ne parázz már annyit. Ha tényleg annyira imád téged, akkor nem fog dobni csak azért, mert talál egy - a te szemeddel nézve - jobb csajt. És igen, lehet, hogy kaphatna "jobbat" is, de olyat, mint te, nem. És neki pont olyan kell, mint te.

A leírt tünetek ellen meg nagyrészt tudsz tenni. És a válasz: nem, nem, fogsz tudni úgy járni valakivel, hogy ne tudja, hogy nézel ki. De szerintem barátod is inkább veled akar járni, mint egy előre mumifikált csajjal.

2011. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

de ha tudod a hibáidat ("Büdöspattanásosstrébergetzikoczka") akkor segíteni is tudsz magadon ha így nem felelsz meg magadnak. Aki magát nem szereti, hogy várhatja el, h más is szeresse? Ezeket a hibákat könnyen kijavíthatod fürdéssel, kozmetikussal, kevesebb gépezéssel...

Először magadnak kell, hogy teccél, aztán várhatod el h másnak is...


teccik érteni?

2011. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Varsavianka ***** válasza:
Ne legyetek ilyen gonoszak, eddig csak koromsötétben találkoztak. :D Tudjátok, fényre csúnyuló lányok szindróma.
2011. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor ez mit szóljon:

[link]

2011. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dúrcika válasza:
Basszus ha ennyire zavar akkor ne törődj bele hanem tegyél ellene.. sok jó tanácsot mondtak itt elöttem.. adj magadra meglátod megéri!!!
2011. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!