Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a barátom! Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom! Meg akarom szivatni mint állat! Szerintetek beteges lenne?

Figyelt kérdés

Olyannal vádol ami nem is igaz és hiába bizonygatom neki hogy nemúgyvan,de csak a magáét hajtja.Igazából nem is igazán Ő szakitott velem hanem én montam neki hogy akkor szakitson velem...Énmég akarnám vele folytatni de...Nemtudom mit csináljak,kínomba már arra gondoltam hogy megszivatom valamivel...csak nemtudom hogy mivel.Tudom őrülten és gyerekesen hangzik de én bosszút akarok állni.Olyan csúnyán lett vége...

16/L


2009. okt. 9. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
öö mi a kérdés?
2009. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Ezek után tudom hogy ilyen kis bosszúálló vagy nekem sem kellenél. A fiúk nem szeretik az ilyen lányokat.

Ha pedig olyannal vádolt, amit nem is tettél akkor jobb is ha nem vagy vele. Azzal csak lealacsonítod magad az Ő szintjére, ha kicsinyes bosszút állsz.

2009. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát téll gyerekes.

Ez akkor nem is volt szerelem.

ha bosszút akarsz állni, akkor ezer lehetőséged lesz rá , de én nem tenném a helyedben, ha még nem is tudod igazán, mit is akrsz.

Mi van, ha aztán mégiscsak szükséged lenne rá és te bosszút álltál rajta, megsértetted.

Sztem várj, hogy mi lesz, majd ha az új bnőjével látod sétálni, akkor lehet ezen a bosszúálláson gondolkodi.

2009. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha megtudnám, hogy a barátnőm egy ilyen kis bosszúálló fráter, otthagynám mint az eb azt a bizonyos dolgot...
2009. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt megcsinálod, lehet, hogy többé nem lesz barátod. Legalábbis aki tudja, hogy milyen voltál - biztos, hogy nem fog barátkozni veled.
2009. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a természeted, akkor én már most nem barátkoznék veled! Még akkor sem, ha a végén békén hagynád őt!

Ki tudja, hogy kivel és miért érzed majd úgy a jövőben, hogy valamiért bosszút kell állnod.


Szerintem próbálj meg a hozzáállásodon változtatni. Nagyon önző szemlélet, hogy ha valami gond történt, akkor majd jól bosszút állsz.

2009. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!