Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy római...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy római katolikus papba. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy miattam adjon fel mindent, annyira helyes és 15-évvel idősebb nálam. Nem akarok élni a tudattal hogy, soha nem lehet az enyém. Gondolkodtam már, hogy elmondjam neki de hogy, talán komolyan se venne. Lajosmizsén élek, minden vasárnap látom, és féltékeny vagyok mindenkire. Van esélyem titkos kapcsolatra?



16/L


2011. nov. 25. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
voltmá'
2011. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Te is vallásos vagy, így lehetne annyi önuralmad hogy nem foglalkozol tovább a kérdéssel. Fogd fel, hogy ez egy kísértés aminek ellen kell állj.
2011. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el neki. Ha komolyan veszi a hivatását, akkor nincs esélyed, de lehet belőle egy barátság. Ha nem veszi komolyan a hivatását, és lefekszik veled, akkor egy nagy nulla, akire nincs miért felnézni.
2011. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát pech. A szerencse, hogy mire felnősz, elmúlik a "szerelmed" itánta.
2011. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
35%
öltözz be kisfiunak :D
2011. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Láttam én má' karón varjút...
2011. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Alapvetően egy 16 évesnek nem biztos, hogy egy 15évvel idősebb pasi a hozzáillő mert eléggé különbözőek lehettek főleg még pap is... Felejtsd el!!! Fogsz te még annyi pasival találkozni és ne járj templomba! :-D
2011. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
elfelejteni.
2011. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Gyónj meg neki!:)

A papok úgy is pedofilok,miért ne lenne esélyed,bár lehet hogy túl idős lennél neki. :)

Nem tudsz semmi olyat nyújtani mint egy 30-as nő!Szóval nemsok esélyed van ha csak nem pedo a pap.

2011. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

ezt a sok kretent.

:)

hova vezet a "liberalis" neveltetes.

no,mindegy,vallaspolitikai vitakba inkabb nem megyek bele.

2011. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!