Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat járok templomba, és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat járok templomba, és meg tetszett a római katolikus papunk. Nem tudom, hogy mit tegyek, hiszen mégis csak pap + idős is már hozzám. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

annyira szomorú vagyok!

17/L


2011. ápr. 25. 17:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
57%
POKOLRA JUTSZ!
2011. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
miből gondolod?
2011. ápr. 25. 17:25
 3/42 Moszuke ***** válasza:
63%

juj te szegény!.. senkitől sem kapsz szeretetet odafigyelést és kedvességet ezért tartasz itt, ahol..

ezen gondolkozz el és rájössz, hogy nem is a papot szeretet hanem azt amit ő megad neked.

oszt' lehet tévedek is ám~~

2011. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Elõfordulhat az ilyesmi, majd kinövöd. En ennyi idõsen minden katonàba szerelmes voltam, annyira tetszett az öltözetük. Viszont még sem volt katonababàm:) mert a sors ùgy hozta.
2011. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
reméljük velem is így lesz:)
2011. ápr. 25. 17:30
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Simán lehet, a volt barátnöm apja lelkész volt és 55 évesen a felesége mellett egy 18 éves szeretöt tartott..... meg nekem kiselöadást az erkölcsröl.
2011. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy a római katolikus papok cölibátust fogadtak, ami azt jelenti, hogy nőtlenség, agglegénység :S
2011. ápr. 25. 17:47
 8/42 anonim ***** válasza:
45%
az egy dolog, mit fogadtak.. emberek ők is, bűnbeeshetnek, nem?:D jobb, mintha minden este.. fapfapfap..
2011. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gyorsan felejtsd el. Lehet, hogy szomorú vagy, de akkor inkább ne járj el misére, hogy ne kelljen látnod, mert áltathatod magad, ennek akkor sincs jövője. Egy pap (egy igazi pap:)), aki cölibátust fogadott, az reflexből még a gondolatát is elutasítja egy ilyen kapcsolatnak. Jöhetnék azzal, hogy nem adná fel az eddigi életét, stb..., de el sem jut odáig, hogy egyáltalán ez felmerüljön benne. Ez csakis egyoldalú szerelem lehet, jobban teszed, ha kerülöd őt, és keresel egy veled egyidős, "civil" srácot:)

19/L

2011. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
71%

Tökmindegy mit fogadtak meg. Nézd meg mennyi pedofil pap bukik meg egy évben és mennyi járkál még büntetlenül! Szerintem a papok 90%-a gyerekeket molesztál, inkább járnának el kurv@zni. Bezzeg azt az öreg magyar papot, aki így jellemezte magát "Èn egy romlott katolikus pap vagyok" és azért mondta ezt, mert eljárt kurv@zni és azt is hozzátette, hogy Ö ezt bevallja, mások viszont nem.


Nem értem miért kell ezt, mert Isten nem tiltotta a szexet, hanem csak a paráználkodást, ha jól tudom....vagyis nem tilt ö semmit, hiszen Isten mindent megbocsájt....


Tévedek?

2011. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!