Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes álom, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes álom, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még szeptemberbe egy lány elmondta nekem, hogy tetszek neki, aztán megismerkedtünk... (de komolyabb dolog nem volt, még csók se, hosszú miért) és nekem is megtetszett a lány, de aztán mielőtt elkezdődött volna vége is lett. Egy hete azt álmodtam, hogy rám írt msn-en, hogy mennyek el a szülinapjára, előtte még beszélgettünk valamiről, de arra nem emlékszek, csak arra, hogy elhívott. Amikor megismerkedtem a lánnyal, akkor tudtam mikor van a szülinapja, mert elmondta, és mivel fontos volt megjegyeztem, de utána teljesen elfelejtettem, már nem törődtem vele, próbáltam elfelejteni, és mivel nagyon sok embert ismerek, szinte senkinek nem tudom a szül. ill. névnapját megjegyezni, hogy mikor van, szóval nem csoda, hogy hamar elfelejtettem, főleg, hogy el is akartam. Az érdekes az az egészben, hogy ezt kb. egy hete álmodtam, és most kedden volt a szülinapja a lánynak, szerdán pedig csak úgy rám írt msn-en, és azóta ha fent van akkor rám ír, és egész nap beszélgetünk. Vélemény?
2011. nov. 25. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megbánta, hogy nem lett a dologból semmi.

Fontos kérdések:

Miért nem lett a dologból semmi?

Hány évesek vagytok?

Te mit szeretnél?

Mitől félsz?

Ha álmodtál róla téged is foglalkoztat a dolog...

2011. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17, a lány 16, a gond az volt, hogy anyám beleszólt az egészbe (nem tudja elfogadni, hogy felnőttem) és a lánynak ez nem tetszett, azóta ezzel már nincs probléma. A másik gond az volt, hogy teljesen félreismertük egymást, mindketten azt hittük egymásról, hogy félősek, visszahúzódóak vagyunk, közbe meg egyikünk se az... .
2011. nov. 27. 14:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ha lehetne még összejönnék vele, de nem tudom, hogy azért írt-e rám, mert újraakarja próbálni, vagy csak szimplán mint barát. A kérdésbe főleg mondjuk arra voltam kíváncsi, hogy az hogy lehet, hogy megálmodtam mikor lesz a szülinapja egy héttel előtte, és másnap rám írt. Én főleg az álom és a valóság közti kapcsolat összefüggésére vagyok kíváncsi. :)
2011. nov. 27. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álom az amikor a tudatalattid feldolgozza a veled történteket. A többi misztikum...
2011. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!