Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nagyon kiakadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nagyon kiakadnátok, ha a pasitokról kiderülne, hogy szeretne tangát hordani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
wtf?!?
2011. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

eléggé ...

mert a te barátod szeret hordani? Vagy te vagy a fiú és szeretsz tangát hordani ?

2011. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
KIRÖHÖGNÉM xd
2011. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18:02-es vagyok

*szeretne,bocsi,feltételes módban:)

2011. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Összecsomagolnék neki és hívnék egy taxit, mert azért nem vagyok bunkó, ne költözzön el gyalog szegény.
2011. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vicces lenne, nem ábrándulák ki belőle de nagyon kinevetném :D
2011. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát nem akarlak megbántani de ez azér fura ez ojan mint ha már körmöt is együtt festenétek -am fiu vagy vagy lány??? ha lány akkor csomagolj vagy mond meg neki szépen h ez nem neki való hanem a lányoknak ha fiu akkor ha nagyon akarod akkor csak othonb vedd fel mer sex közbe kicsit fáz h mind a 2. tökön tanga van :)))))
2012. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Am nekem a barátom a körmét szerette festeni meg harisnyát szeretett hordani a harisnya még ok (Télen) de a körömfestés eleinte csk fekete ami ANYIRA nem gáz de a piros narancs stb. kicsit gáz egyszer láttam h egytütt festették a körmüket a sz annyával... ekkor dobtam
2012. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vicces kérdés
2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!