Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mire gondolnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mire gondolnak?

Figyelt kérdés
hogyha csak úgy oda lépek egy fiúhoz és úgy tökön rúgom hogy összeesik akkor a fiúk mit gondolnak? ti mit gondolnátok?
2011. nov. 25. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én erre gondolnék:

"Hát mi a f..szt csinált ez? Normális? A szent drágaságomat így bántalmazza? Pedig ha tudná, miket tud.. ez a csaj őrült bekéne zárni":DDD

2011. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
21:27 mért mit tud az amit a többi nem? :D
2011. nov. 25. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha csak néző lennék akkor röhögnék ha nem akkor nem röhögnék :D
2011. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dögi ***** válasza:
Picit sz@r lenne neked gipszes lábbal suliba járni. :)
2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha mással történne, nyilván leszarnám, de ha engem rúgna tökön egy repedt sarkú és ha összeszedném magam, az biztos, hogy utána megfeledkeznék róla, hogy milyen finom modorú, kulturált úriember vagyok és félholtra verném.
2011. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták.. És kapott is 1akkora pofont hogy öröm volt nézni...
2011. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!