Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi lenne, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi lenne, ha olyan történne, hogy pl betegség miatt le kell operálni a büszkeségeteket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömet operálni kellett, neki csak cisztákat vettek le. De egy szobatársának teljesen le kellett operálni, szegény még az altatásból való ébredés után sem tudta, hogy végül mi lett. Nem tudom aztán hogy viselte, de nem is akarok belegondolni.
2011. nov. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Töketlenség... szó szerint.
2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha meg kell csinálni, akkor meg kell. Most inkább beledöglesz a betegségbe, mint levágják? Nőzni ugyanúgy lehet, csak nah... :S
2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
én sem akarok belegondolni. viszont azt tudom, hogy ha bármilyen maradandó nagymértékű fogyatékosság érne pl: vakság, tolószék stb... akkor rövidre zárnám a dolgot!
2011. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár még szűz vagyok, de akkor végeznék magammal...
2011. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rák és egyéb betegség kapcsán le szokták néha szedni az egyik herét, de eggyel is tökéletesen tud működni.

Tegyük fel, hogy a bránert kell lekapni valamiért. Ha mondjuk nem károsodott az ideg, akkor simán be lehet rakatni valami műanyagot, amit akkor használnak, ha férfivá operálnak egy nőt.

2011. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!