Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai még csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai még csókolóznunk?

Figyelt kérdés
a pasim írta nekem facebookon hogy hétfőőn meg akar csókolni.De még csak kedd óta járunk.Szerintetek nem korai még?ja amúgy 12/l vagyok.a pasim meg 12/f: )és egy kicsit félekh 12 évesen korai még meghogy csak néhány napja járunk.De már ölelésnél meg puszinál tartunk.tanácsokat kérek.meg válaszokat.köszönöm: )
2011. nov. 25. 22:34
1 2 3
 1/21 BaszSzpenszer ***** válasza:
Facebook hero
2011. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ovisoknak még korai.
2011. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
hát...ne haragudj meg, de szerintem 12 évesen még a járás is nagyon korai. persze nem akarok bele szólni semmibe...azt csinálsz, amit jónak látsz...de én pl. 19 éves lány vagyok... és visszagondolva 12 évesen nem érett az ember, egyáltalán nem...csókolózni meg majd jönnek az egyebek...:/ túl hamar kezditek kicsik :(
2011. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem korai, de az elég gáz, hogy ezt itt kérdezed meg.

Ha úgy érzed jöhet akkor van itt az ideje, nem akkor amikor azt mondja itt valami névtelen akárki, hogy igen vagy nem.

2011. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jó de csak úgy megtörtént és most áá.és azért itt kérdezem meg mert nem tudom hogy most korai e még vagy várjunk még egy kicsit.mega pasimat megbántani se szeretném azzalh nemet mondok neki.
2011. nov. 25. 22:40
 6/21 anonim válasza:
12 éves koromban még bőven nem foglalkoztam "pasikkal",és a csókolózással sem.. neked is inkább az iskolapadban kéne okosodni minthogy fiúzni. facebookon mindenki csak szájhős.. fogadjunk hogy élőbe nem mer majd megcsókolni.. :') a tojáshéj még a seggeteken van és akkor csókolgatjátok egymást.. a puszi meg ölelés az mind szép és jó.. csak nem 12 évesen drága.
2011. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ja hát igen.csak hogy én a suliban is csupa 5ös vagyok.és hát nem hiszem hogy letudnám ezzel rontani a jegyemet.és amúgy meg elég érett lány vagyok a koromhoz képest többnek nézek ki és a melltartó méretem is már 80/B-s: D ha kell kép linkelek.!!
2011. nov. 25. 22:46
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne linkelj. Nem vagy érett. Pont olyan 12 éves vagy mint az összes többi.

Ezt csak azért írtam le, hogy ne legyenek illúzióid.

2011. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

nincsenek itt a pedomacik, de köszönik :D


az enyém meg 85 C...:D és akkor attól érettebb vagyok?... furán gondolkoztok még... és igen, lehet lerontod...bár egy kis "kézen fogás az utcán"-tól még annyira nem ;)

2011. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
engem is mindig többnek néztek...de nem az számít...hanem hogy lelkileg mennyire vagy érett ;) és ezek szerint nem nagyon....
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!