Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai még csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai még csókolóznunk?

Figyelt kérdés
a pasim írta nekem facebookon hogy hétfőőn meg akar csókolni.De még csak kedd óta járunk.Szerintetek nem korai még?ja amúgy 12/l vagyok.a pasim meg 12/f: )és egy kicsit félekh 12 évesen korai még meghogy csak néhány napja járunk.De már ölelésnél meg puszinál tartunk.tanácsokat kérek.meg válaszokat.köszönöm: )
2011. nov. 25. 22:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link]

; D

és akkor esetleg valaki tudna tanácsot adni arra hogy hogy utasítsam wissza hogy ne sértődjön meeg?: )

2011. nov. 25. 22:58
 12/21 anonim ***** válasza:
akkor járjál vele ha szereted...ha szereted megcsókolod. ha nem-et akarsz neki mondani akkor el kell fogadnia, mert ha emiatt szakít akkor nem sokat számítottál neki.simán mondd meg neki hogy várjatok. amúgy szájrapuszi nem nagy cucc ;) nyelvessel meg ráérsz :)
2011. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
kamukérdés :D
2011. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
"a pasim" 12/l xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tanulj meg olwasni mert 12/f van ott szal szopacs; ))
2011. nov. 26. 10:37
 16/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nekikezdhettek. Én ennyi idős koromban már kétgyerekes családapa voltam...
2011. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
qkkoló nem kell hülye válasz.kösz. _ .
2011. nov. 26. 10:45
 18/21 anonim ***** válasza:
én tudok olvasni. de 12 évesen olyat írni, hogy "a pasim" VICC :DD és mellesleg elég sajnálatos
2011. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
jó,szerinted ez nem kamu kérdés? :D dehogynem..valaki unatkozik.
2011. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Fickó:) válasza:
Úristen! Te tényleg nem érted ha szerinted attól vagy felnőtt hogy mekkora a melled. Van olyan 30 éves nő akinek kicsi a melle és mégis érett nő. Nem testileg nevezünk valakit érettnek hanem szellemileg. És aki szellemileg nem tudja magában eldönteni ezt a kérdést(jelen esetben te) az egyáltalán nem érett. Egy oldalon kérdezgetsz mint hogy szépen leülnél becsuknád a szemedet és végiggondolnád a dolgod. Az iskolai jegyeid lényegtelenek ha azt fent tudod tartani egy fiú mellett. Azt kell megértened hogy gyerek vagy. Minden ennyi idős gyerek felnőtt akar lenni hol hol más módokon ki a cigivel, ki a piával, ki pedig a kapcsolatokkal. Teljesen lényegtelen nekem mit csinálsz, azzal szebbíted azzal teszed tönkre az életed amivel jól esik... Az élet tán egy olyan "játék" amit tudni kell "játszani" először meg kell tanulni az alapokat amit az iskola ad meg neked. Aztán felnősz és átgondolod hogy azoknak hasznát akarod-e venni. Akkor annyit pasizhatsz amennyit akarsz és még vissza is fogod sírni hogy miért nem valami olyat csináltál 12 évesen ami gyereknek való, miért nem mással használtad ki az időd, mert amit akkor csináltál most is megteheted...Bármennyire is érzel valamit iránta ... elhiheted nekem, csak jót akarok, tudom hogy a hormonok és a nagy érdeklődés és a lehetőség, nem azt mondom utasítsd vissza ez csak egy kis ízelítő az egészből. Csak lehet sokkal jobb lenne az első 15-16 évesen egy olyan szerelemben ami egész komoly kapcsolattá alakul, és egy pasi ha valakit meg akar csókolni nem a facebookon közli. A jentleman-ek oda hajolnak megkérdik szabad-e kisasszony, a vagányak meg meglepnek... Annyi dolog vár még rád az életben, annyiszor smárolhatsz még amennyiszer akarsz, de egyet fogadj megy. gyerek csak 1x leszel... Remélem sikerül megértened amit mondtam. Hiába testileg idősebbnek nézel ki (12 évesen nem nézhetsz ki többnek 14-nél) a hangsúly azon van szellemileg milyen vagy és ha egy ilyen kis kérdést nem tudtál eldönteni s más válaszára vársz, én nem válaszoltam meg neked. Csak egy löketet adtam hogy gondold át, nem omlasztja össze az életed. Csak korai a dolog mert az írásaidból ugyan azt látni mint a többi 12 éveséből, te tudod magadnak a választ mit akarsz meg akarod csókolni ez a válaszaidból is kijött, hát akkor minek ide ez a kérdés? De ha rám hallgatsz...én azt mondom korai, ha az érzelmeidre akkor az nem én vagyok.
2011. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!