Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarja csaljam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja csaljam meg a barátomat! Irigy vagy szeret?

Figyelt kérdés

Imádom őt.Ő életem értelme.Szivem szerint minden estét vele töltenék, de ha nagyon ki vagyunk merülve akkor akár egész éjjel is beszélgetünk. Az nyugtatja el igazán amikor végigfekszik rajtam, a feje a melleimen van, ilyenkor úgy tud aludni mint egy kisbaba.Mivel vizilabdázó nagy az izomtömege, és teljesen összenyomódom alatta, de ha róla van szó ez már nem is számit fájdalomnak.Szerintem a kapcsolatunk mély, ugyanis elemiben egy osztályba jártunk igy ismerjük egymást. Minden lehetséges szabad pillanatot eggyütt töltünk, és bár ne érnének véget.

Már hetek óta nem tudok rendesen aludni. Ezért otthon voltam, hogy hátha tudok pihenni.

Robi legjobb vizilabdás haverja jött át, de mivel nem találta velem beszélgetett.Elmondta hogy Robi minden nap beszámol neki a kapcsolatunkról.Megemlitette a rámfekvős dolgot, és akkor belekezdett,hogy Robi csak kihasznál, neki csak a testem kell,mert azt minden férfi megkivánja, meg hogy egy angyal vagyok akit egy férfi sem érdemel meg,meg ilyeneket. AZtán elmondta hogy szeret és legyek az övé.Abban a pillanatban a kimerültségtől egyszerüen csak eldőltem rajta a kanapén és elfogott a sirás. Elaludtam, de mire magamhoz tértem már elment. Nem szóltam még Robinak, mert egyszerüen nem értem az egészet.Félek hogy neki én csak egy játékszer lennék,ő meg irigy a barátjára...

Most hogyan tovább?Lehet, hogy valóban szeret? De akkor hogyan nézhet a szemébe? 21L


2011. nov. 25. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

te kit szeretsz?

nem. nem egyértelmű. gondolkozz el rajta.

2011. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha a barátja lenne ne mondana ilyeneket, te meg még rá is dőlsz? ringyó


zavartad volna el a p*csába, ha igaz a storyd

2011. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudom kit szeretek, és remélem nem igaz amit róla mondott, de minden szombaton eggyütt bulizunk a haverjaival, és most mégis hogyan érezemm jól magam ha ő ott van, és ha igaz amit mondott.

hogyan tovább?

2011. nov. 25. 23:17
 4/10 A kérdező kommentje:

2. felelőnek

nem szándékosan de mint emlitettem hetek óta semmit sem alszom és ráadásul túl hajtom magam a tanulással...

2011. nov. 25. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
hogyan tovább? sehogy, ne menj oda, ahol a másik fiú van. Különben nem tudom felfogni hogy lehet elaludni a pasid haverjának a mellkasán hirtelen.Ez olyan abszurd...
2011. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs oké. egyszerüen eljött a perc amikor már nem birtam tovább...

különben meg nincs olyan hogy kikerülni, ő és Robi olyanok mint a fivérek...

2011. nov. 25. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Küld el a fenébe a haverját,és ha ott van...akkor is 'tekintsd' levegőnek. Én ezt tenném!
2011. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a legjobb megoldás az lenne ha óvakodnál a vámpíroktól !!
2011. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az lesz a legjobb megoldás, ha lefekszel egy harmadik palival és utána össze jössz a medvedisznóemberrel xD


Utolsó: Ott a pont! :D

2011. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg mondd el a pasidnak mit mondott neked a haverja, akkor majd ő fogja kerülni, vagy szóval érted, nem kéri h te is menj velük.
2011. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!