Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Forever Alone, már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever Alone, már olyan nehezen bírom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, az évek alatt már nagyon nehezen viselem. Most már attól is rosszul vagyok ha látok egy párt. Nem rég egy nagyon szép lánnyal kezdtem el ismerkedni, de kiderült hogy nem rég szakított a barátjával és nem áll készen új kapcsolatra. Valahogy sose jön össze nekem. Már olyan nehéz bírni, a szívem összeszorul most is hogy rájöttem vele sem lehet semmi.

Pedig már egyáltalán nem válogatok de még így is valamin mindig elbukik. Vagy külsőn, vagy belsőn, vagy nem áll készen, vagy foglalt, valami mindig van.

Nekem miért ilyen nehéz találni valakit, úgy érzem mind ha én nem érdemelném meg ezt a boldogságot.

21/f



2011. nov. 25. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet. Nem vicc, ha lefoglalod magad, az tényleg segít.
2011. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hot&cold barátom, csak lazíts és élvezd az életet


ismerkedj lightosan és ne nyomulj, minél több "lehetőséget" tarts fenn, mérd fel a helyzetet és ne görcsölj ezen mert az semmin nem segít

2011. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már a tanulás sem megy, nem tudok koncentrálni semmire, főleg hogy suliba annyi szép lány van. Olyan rossz belegondolni hogy egyikkel se lehetek. Mert még ha oda is mennék meg ismerkednék, már annyi módon csalódtam és elbuktam, én már tényleg mindent megpróbáltam. De kezdem feladni kezdem elveszíteni a reményt.
2011. nov. 25. 23:21
 4/15 anonim ***** válasza:
masztizz ;)
2011. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
próbálok nem görcsölni de nagyon nehéz, olyan rossz hogy nem lehet senki mellettem, már nem tudom kizárni az agyamból a gondolatot semmi sem segít. most teljesen a padlón vagyok mióta a lány azt mondta hogy most nem akar semmit főleg hogy olyan szép és kedves mint az álom.
2011. nov. 25. 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:

remény hal meg utoljára. :)

vedd úgy hogy mindenki a legjobb haverod. figyeld meg később a csajok fognak keresni hogy dugd meg őket :)

2011. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Van az a szitu amikor a kutyák ha érzik rajtad a félelmet támadnak.


,ez olyan mint amikor van csajod akkor vonzóbb vagy a többi nőnek, ez bulikban is így szokott lenni.


Viselkedj úgy mintha minden nőt megkaphatnál mert megteheted, ha ismerkedsz is ne legyél annyira oda mert ha megérzi eltávolodik tőled.


Legyél udvarias, laza, ne legyél fatökű és bamba... az nem számít h nem volt még csajod az elsőn úgyis csak túl kell esni.

Legyenek a haverok most az elsők velük menj bulizni azt ajánlom. 21 évesen mozdulj ki sportolj és szórakozz

2011. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

olvasd el az én kérdésemet, és meglátod hogya párkapcsolatok is nagyon komplikáltak.

Azt akarja csaljam meg a barátomat...-ez az

2011. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. :( Jó, igaz, még csak 16 múltam, nem késtem el semmivel, nahdeakoris... Nem jó magányoskodni. :D

Csak azt tudom mondani, amit az előttem lévők: kitartás! Én hiszem,, hogy van valaki számomra, és van valaki a számodra is ebben a világban. :))

16/L

2011. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem állok készen egy új kapcsolatra." = "Csúnya vagy."

Nézz ki jobban v legyél gazdagabb, és rögtön találni fogsz csajt! Ha egyikre sincs lehetőséged, akkor pedig üdv a klubban!

2011. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!