Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Forever Alone, már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever Alone, már olyan nehezen bírom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, az évek alatt már nagyon nehezen viselem. Most már attól is rosszul vagyok ha látok egy párt. Nem rég egy nagyon szép lánnyal kezdtem el ismerkedni, de kiderült hogy nem rég szakított a barátjával és nem áll készen új kapcsolatra. Valahogy sose jön össze nekem. Már olyan nehéz bírni, a szívem összeszorul most is hogy rájöttem vele sem lehet semmi.

Pedig már egyáltalán nem válogatok de még így is valamin mindig elbukik. Vagy külsőn, vagy belsőn, vagy nem áll készen, vagy foglalt, valami mindig van.

Nekem miért ilyen nehéz találni valakit, úgy érzem mind ha én nem érdemelném meg ezt a boldogságot.

21/f



2011. nov. 25. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy ezzel egyedül. :S Decemberben 18 leszek, fiúval pedig még csak a kézfogásig jutottam el. :/

17/L

2011. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már is messzebb jutottál el mint én :D


Jó ez a ronda vagyok nincs pénzem duma engem nem érdekel, bevallom nem vagyok a legjobb pasi a világon és még csak kicsit se vagyok gazdag, de akikkel kicsit is lehetett volna valami nem ezen múlott. Vagy ha igen akkor így jártam de attól még biztos kellek valakinek...talán..de olyan érzésem van mint ha semmi se jönne össze...

2011. nov. 26. 09:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem, hidd el h ezen múlt eddig is! Ne vegyél készpénznek mindent, amit a lányok mondanak!
2011. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké ahogy gondolod :D De a csaj aki így szerezhető az olyan is nem gondolod?
2011. nov. 26. 09:34
 15/15 anonim ***** válasza:
tessék edzeni
2013. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!