Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok buliba menni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok buliba menni és felszedni egy csajt alkalmira, annak ellenére hogy 5 hónapja nincsen senkim, sokak szerint ez miért baj? 19F

Figyelt kérdés

5 hónapja nincsen senkim, bevallom kívánom a szexett (is), hiányzik egy társ, de nem szeretnék, nem is lennék képes "bulizni és ott megismerkedni egy lánnyal alkalmira", már a gondolatól is... Ilyenkor jönnek azok a válaszok, hogy "de hát tombold ki magad" "élj a mának" stb... És ezek után már önmagam sem tudom, mi lenne a jó nekem, mert igazat tudok adni az ő véleményüknek is, hiszen egyszer vagyok fiatal, ugyanakkor ott vannak az én érzéseim is, az érzések amiket ők nem vesznek figyelembe. Érzékeny ember vagyok és még egy randira hívást sem tudok olyan lánynál elintézni akinél nem érzek szimpátiát, nemhogy lefeküdni vele... :S Nekem egy kölcsönös szeretettre van szükségem elsősorban, nem pedig egy üres, kihalt, érzelemmentes testre és egy harmatos puncira, ami egy olyan lányhoz van hozzánőve akinek talán még a nevét sem tudom. Félek attól, hogy évek múlva meg fogom bánni a mostani gondolataim ezzel kapcsoaltban, nagyon félek... És ettől az egész dologtól... Teljesen beleszédülök, ha csak elkezdek merengeni ezen az egészen... Természetesen voltam és szoktam is lenni "bulikban", de ezt amolyan kissebb közösségi gyűlésnek nevezném, mert hetente, kéthetente vagyunk kb 30 an, fogyasztunk alkoholt néha (nem mindig) van aki le is részegedik nagy ritkán, de az egész csak a jó hangulatról szól és abszolút nem az ismerkedésről, lévén hogy nem erre van ez a fajta gyűlés. Félek, hogy idővel azt fogom érezni, ki fogok hagyni valamit... Egyébként életem legszebb élményei az első komoly kapcsolatomhoz köthető, szinte naponta beugranak a gyönyörű emlékek és az első szex, mostanában viszont egyre gyakrabban, a testi igény miatt (is). De zeek pont hogy attól szép élmények, hogy érzelemből csináltuk a dolgokat, bakikat csináltunk és nevettünk az első alkalommal az ügyetlenkedésen, természetesen jó volt maga a szex is, de a szerelem az, ami nagyon megfogott a dologban. Egy alkalminál ezt nem kapnám meg soha. Attól is félek, hogy az alkalmitól, esetleg alkalmiktól kiéghetek mint a villanykörte...


Nem tudom mit tegyek, teljesen meg vagyok zavarodva... Mi a véleményetek?


2011. nov. 26. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy és meleg :S
2011. nov. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 19éves vagyok, lány és pontosan ugyanúgy látom a dolgokat mint te. Én nem vagyok bulizós fajta nekem is fontos, hogy olyan férfivel feküdjek le akit szeretek stb. Nem tudnék bele menni egy éjszakásba. 1 az érzelmek, 2 sok a kurv@..... Semmit sem fogsz megbánni ha igy élsz. Nem minden ember tart igényt arra, hogy össze vissza bulizzon és keféljen ha nő ha férfi. Látod én is 19éves lány létemre pont ilyen felfogással rendelkezem, érzékeny vagyok és a szeretet az ami kell. Akik buliznak kefélnek orrba szájba azok elöbb utóbb megunják kiégnek és hiányozni fog a szeretet a törödés a kapcsolat is nekik. A szex csak egy ideiglenes vigaszt nyújt. Nem tudom mit irhatnék még de ha ilyen vagy az nagyon jó, légy büszke rá és maradj is ilyen! Ui: Van egy ismerős csajom aki mindig mondja h flörtölgessek stb. Ő ezt teszi szórakozik és kinevet....mondom nekem nem megy... szeretet kell törödés igazi kapcsolat.
2011. nov. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát igen.

neked egy nagydarab meleg gyúrós ölelése kell szerintem,nem egy punci.

2011. nov. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nagyon szerencsés lesz az a lány, akit majd választasz magadnak.

Ragozzam még? :-)

2011. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy fiú...
2011. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj Johnny, nem vagy egyedül ezzel... 22F
2011. nov. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

Értem hogy miről beszélsz, csak fel nem foghatom...

Nekem is ez hiányzott éveken keresztül. Nagyon szar volt, vágytam egy komoly kapcsolatra. Az egyéjszakás kalandot kipróbáltam, nem rossz, de nem az igazi. Nekem szexpartnereim voltak. Szexeltünk, mesélt a srácokról, meséltem a csajokról, kinek ki tetszik, majd haverként elváltunk. Így telt 4 évem. Barátnőm nem volt, de amíg megismerkedtem a jelenlegivel, addig pótoltam a szeretetet szexel. Nem olyan, de jobb mint 'Emma'. Amióta a jelenlegi barátnőmmel vagyok, rájöttem, hogy egy kapcsolat sem egyszerű. Több mint 1 év a hátam mögött, volt benne jó is, rossz is. Vágyhatsz a tökéletes kapcsolatra, rózsaszín felhők, soha nem veszekedtek, de ilyen csak a filmekben van.


Rájöttem, hogy akármi történik, meg kell találjam a jót az életben. Szingliként csajozni, kötelezettség nélkül pettingelni, szexel nagyon jó.

Komoly barátnővel lenni még jobb, de ha nincs, hát nincs.


21évesen 8 lánnyal feküdtem le, sokkal többel pettingeltem, rengeteget csak meghódítottam és nem vagyok kiégve. Tanultam a nőkről, tapasztalatot gyűjtöttem, most pedig ezzel próbálom boldoggá tenni a barátnőmet. Semmit nem bántam meg, pedig voltak érdekes eseteim... :)

2011. nov. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dr. House szerint mindenki függő és hazudik. Haouse-nak mondták: Ha függő vagy, jó érzés úgy hinni, hogy mindenki más is az!


Na, ezert.

Ha valaki egy kisebbségi helyzetben, allapotban van (pl. szenvedelybeteg), vagy kilog a sorbol (pl. zseni), akkor magányos. IYlenkor konnyebb azt gondolni, mondani, hogy az a beteg, aki nem beteg.:) Nem kell szembesulnie avval, hogy vele baj van.

+ Valamiert fiutarsasagban pikans dolgokkal valo dicsekvessel is szoktak feszultseget oldani, es talan neheztelnek Rád, hogy Te nem szállsz be.:)


Minel tovabb gondolkodom egy kerdesen, annal tobb 5letem lesz....:)

2011. nov. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan "barátaid" vannak akik bele akarnak hajtani abba, hogy úgy viselkedj amilyen nem te vagy, akkor lehet hogy nem ártana új barátok után nézned...:/

Ha ilyen a természeted, akkor így élj, és ne aszerint, hogy mások szerint vagy vagy hülye vagy nem.

Ne aggódj, nem fogod megbánni későbbiek folyamán!!

Sőt, szerintem sokkal teljesebb és boldogabb életed lesz, mint azoknak, akik meg akarnak változtatni. Nem kell ahhoz fél magyarországot végigdugni, hogy úgy érezze az ember hogy nem marad ki semmiből.

Osztom azt a véleményt is, hohgy nagyon szeerencsés lesz az a lány, akit majd választasz!!:) Jó lenne, ha több fiatal tudna ilyen értelmesen gondolkozni..:(


Mielőtt valaki támadna amúgy, nekem azokkal sincs bajom, akik végigbulizzák magukat meg minden, mindenkinek szíve joga érzése, nekem ezzel sincs semmi bajom!! Csak mindenki azt tegye amit jónak érez, és másokat ne szóljon le és próbáljon megváltoztatni, ha esetleg más a véleménye! Fogadjuk el egymást olyannak amilyenek vagyunk! És ne cikizzünk azért, mert máshogy gondolkozik valaki!


Te kedves válaszoló, pedig javaslom, hogy keress olyan környezetet magadnak, ahol nem hülyéznek le csupán azért mert érettebben gondolkodsz, és olyan barátokat, akik úgy szeretnek ahogy vagy és melletted állnak, nem pedig megváltoztatni akarnak.


Sok sikert:)

2011. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól gondolod.
2011. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!