Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek olcsó lotyó, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek olcsó lotyó, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
"Ő" vizilabdázó. Mostanába lesz az a fontos mérkőzés. Az unokaöcsém is játszott régebben, elvettem az úszó gagyust tőle amelyen a klub szinei és logója van, és méretreszabattam a nénikémmel.Arra gondoltam ha nyernek(nagyon esélyes)a mérkőzés után beálitok az öltözőbe benne.(azelőtt túlsújos voltam, de most tökéletes alakom van).Gondolom ez hatásos lenne,vagy mi?...
2011. nov. 26. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
ha csak egy éjszakát szeretnél vele, akkor mindenképp, de többre ne számíts ezek után szerintem!
2011. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
tökéletes alakod van? ha ezt ilyen magabiztosan mondod magadról akkor biztosan nincs az :DD
2011. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne legyél az. A pasik nem szeretik az olcsó csajokat. légy önmagad, légy mindig vidám, nevess és akkor felfigyel rád. ne viselkedj úgy, mint egy rbnc...
2011. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Hát attól függ mit szeretnél töle igazából. Egy éjszakát vagy egy hosszabb távú kapcsolatot. Ha nem vesz észre lehet nem jössz be neki, vagy bejössz csak nem mer kezdeményezni. Esetleg inkább ird meg, mond meg neki, hogy tetszik. Aztán majd lesz folytatás. De ha ,,lotyó"-skodsz akkor azzal csak negativ hired lesz ha el mondja másnak. Ezt jól gondold meg.
2011. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

azt hiszem kihagytam a lényeget.

az osztálytársam és ismer, és imádja a személyiségemet(ő mondta)és nem csak egyéjszakás kalandot akarok...

még a nyáron fogytam le a mostani 57 kilómra, csakhogy még senki se láthatta a testem mert a régi mackócuccokat viselem...(ideje már vásárolnnom:P)

2011. nov. 26. 15:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Írd már le hogy,fogytál le.
2011. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát aztán ne másnál kössél ki a végén Ha ilyen cuccban beállítasz a szexi testeddel az öltözőbe akkor ott lesz nyálcsorgatás. No itt jön a lényeg a csapat alfahímje lesz a jogosult hogy rádhajtson. Az erősebb kutya b"szik alapon. A falka szabályai. :D

A kiszemelted az alfahím? :)

2011. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Látom te már az úly szabájok szerint írsz.

[link]

2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ő az alfahím, de azért kösz az infót.

:)

2011. dec. 23. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha csak egyéjszakás kalandot akarsz tőle, csak nyugodtan állíts be úgy. Bár írtad, hogy hosszabb távon terveznél vele, szóval ezt gyorsan felejtsd is el, mert egyszerűen hülyeség. Ha tényleg tetszik a srác, add önmagad, a fiúk sem szeretik azokat, akiket ilyen könnyen meg lehet kapni (legalábbis ezt tapasztaltam).

Hmm.. Tökéletes alakod van? Az szép, hogy magabiztos vagy, de a tökéletesség is relatív. Mellesleg hány centi párosul az 57 kilódhoz? És hány éves vagy, hogy ilyen őrültségek jutnak eszedbe?

2011. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!