Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem tetszik, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik, ha egy lány hónaljszőre meg van hagyva, persze nem öklömnyi szőrcsomó, hanem kis diszkrét. Van valaki még így?

Figyelt kérdés
Szerintem nem ápolatlan, nekem pont hogy így jön be, csupaszon nem igazán... csak az a baj, hogy hiába kértem rá a barátnőmet, hogy legalább télen hagyja meg, nem akarja...
2011. nov. 26. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek van vmi extra heppje... teljesen normális bár énszemély szerint még nem találkoztam ilyennel nemtudom h ez nekem mennyire tetszene :) az én barátnőmnek tükörsima a hónalja :)
2011. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és van olyan lány aki meghagyja a fiú kedvéért néha?
2011. nov. 26. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán fétis^^
2011. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban érzem magam, ha le van borotválva. Ha 3-4 napja nem szedtem le és mondjuk rövidujjúba vagyok mindig aggódok, nehogy látszódjon meg ilyenek.

Bár tükörsimára mostanában nem tudom leszedni, valószínűleg azért, mert nem volt olyan borotva, amilyet használok, így egy olcsóbbat vettem.


Télen talán meghagynám, hiszen ilyenkor legtöbbször hosszúujjúba vagyok úgy is, de csak egy nagyon kicsire hagynám meg.

16/L

2011. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért fétis? Úgy mondod, mintha abnormális lenne, pedig a természet rakott oda szőrt, és nem is olyan régóta szokás szedni...
2011. nov. 26. 16:41
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 16:40

mondjuk én nem teljesen kicsire gondoltam...

2011. nov. 26. 16:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne engem is, én a punciban is a természetes szőröset szeretem a legjobban!

29F

2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pár mm-sre gondoltam csak, azt talán meghagynám. Szerintem már annak is örülhetsz, nem gondolom, hogy sokan megtennék ezt és végülis fontos, hogy kompromisszumokat tudjanak kötni a felek.:)

A szemérzetszőrzetemet pedig csak rövidre vágom, sokkal jobban szeretem úgy, mint csupaszon.

16/L

2011. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a pár mm nem is látszik. A kompromisszum alatt pont a telet értettem...
2011. nov. 26. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem mondjuk látszik a pár mm-s is és szerintem az épp elég.:)
2011. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!