Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg, hogy eltudna e képzeli többnek mint barátnak? Áthívtam, hogy matekból korrepetáljon, ezt is nehezen tettem meg de továbbiakban?

Figyelt kérdés
16/L ő 17F
2011. nov. 26. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered milyen a viszonyotok? Ha ezt leírod utána tudok rá válaszolni.
2011. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ok.bocsi h nem írtam részleteket csak hirtelen jött,

3 hónapja ismerem,nagyon jó viszonyban vagyunk,mondjuk sztm ez nem befolyásol nála semmit mert mindenkivel nagyon nagyon aranyos ,amúgy sokszor adódtak már kínos pillanatok amikor talán úgy éreztem hogy ő is vonzódik hozzám

2011. nov. 26. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Így: Eltudnál-e képzelni többnek, mint barátnak.

Ha ingyen segít neked matekból, akkor biztosan nem vagy neki közömbös.

2011. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó,de hogy hozzam fel a témát,nagy matekozás közben mikor magyarázza a másodfokú egyenletet megszólaljak h na és amúgy eltudnál engem képzelni többnek mint barát?... ezt a kérdést tudom :) csak előzményeket nem :S
2011. nov. 26. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

de ha pénzért segítene akkor lecsuknák prostitúcióért XDXD


szóval ne matek közbe másszál rá :D

2011. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ELSŐ VAGYOK: Ha csak egy jó barátként tekint rá akkor is segithet ingyen, ez lényegtelen nem abból fogja tudni, hogy tettszik e neki. Én azt mondom csajszi, hogy hívd át párszor, hogy segítsen korrepetálni utána találjatok ki valami kellemes időtöltést, csinálj neki valami teát, beszélgessetek akármiről. Kérdezd meg egyszer tőle, hogyha legközelebb megy hozzátok mi lenne ha nem matekoznátok csak pihennétek kicsit beszélgetnétek vagy megnéznétek egy filmet. Mindez a fiú dolga dehát ha lépni akarsz lépj te. Gondolom attól félsz, hogyha konkrétan rákérdezel vissza utasit. Szépen lassan kell rávezetni, hogy ne koppanj mert ha nem lenne semmi akkor legalább a haverságát ne veszítsd el.
2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!