Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 100 kilós 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 100 kilós 23 éves pocakos fiúnak lehet vékony csinos barátnője vagy neis állmodjon róla?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 16:57
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:

A magasságod is számít!


Akinek Te vagy az ideálja, annak bejössz, és kész!

2011. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az is szamit milyen magas vagy

sportoljal vmit sztem:) 23 evesen mar picit keso elkezdeni de azert meg lehet

2011. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
De nem értem, ha te így elengeded magad, akkor miért vársz el csinos barátnőt?? Te nem teszel semmit, de a csaj sportoljon és figyeljen arra, mit eszik (mert ugye csak így lehet csinos lenni, ha csak nem vagy nagyon szerencsés alkat). Szóval ez irreális és nem jogos vágy.
2011. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont legyél reális.

Amúgy ha az lenne a kérdés, hogy egy 65 kilós, enyhén duci csajnak lehet-e vékony, helyes pasija, már négyen lehordták volna a kérdezőt, mit képzel magáról, és miért ilyen igénytelen.

...érdekes....

2011. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
igen, ha sok pénzed van.
2011. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy fajta lány, akinél tuti nagy esélyed van. A nagyon de nagyon fullos lányok. Közülük sokan választanak olyan párt maguknak, akiket tutira nem nyúl le más csaj. Ha érted hogy mire gondolok.
2011. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat Vicuska87 egyébként 178 centi vagyok, és van rajtam elég izom is nemcsak egy halom zsír!
2011. nov. 27. 07:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Én lány vagyok de vagyok vagy 60 kiló meg 165 cm

és a barátom meg nagyon vékony, nagyon magas és ráadásul nagyon helyes is.:) (70kg (persze ez is izom) + 190 cm magas.)

2011. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na most én erre csak annyit mondanék, hogy nekem mindig is az alacsony vékony emberek (nagy orral) jöttek be, akik max. 10 évvel idősebbek nálam. Erre belezúgtam egy olyan pasiba, aki dupla olyan idős, mint én, magas, kétszer olyan nagy a súlya (én 55 kg vagyok), magyarán kövér. De úgy istenigazából kövér. És még csak nem is tetszik, még arcra sem. És még az orra sem nagy.

Erre varrjál gombot.

Úgyhogy a válaszom a kérdésedre: ha valami megfogja benned a csinos, vékony lányt, akkor simán lehet. Hacsak nem egy buta p.csa, akinek fontosabbak a külsőségek, mint a szerelme.

2011. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden pasinak jól áll egy PICIKE poci.Az én pasimnak is van és zabálni valóan szexi vele :))))))))
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!