Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb egy vékony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb egy vékony és csinos lány élete?

Figyelt kérdés
Kicsit savanyú a szőlő ezt nem tagadom, csak mindenütt azt látom, hogy akinek nincs baja az alakjával ott nagyon sok probléma egyáltalán fel sem merül, nyilván nekik is vannak gondjai én nem ezt szeretném vitatni. Csak így belegondolva könnyebb párt találniuk, nem okoz gondot számukra az öltözködés stb. sőt állást találniuk. Többségük (tisztelet a kivételnek) nem figyel különösebben az étkezésre a mozgásra. Viszont egy kövérebb lány esetében ez nem így van. örökös harc a megfelelésért, fokozódó önbizalomhiány kialakulása jellemzi. Ilyenkor jönnek azok a válaszok, hogy ne egyél annyit vagy mozogj sokkal többet vagy próbáld meg elfogadni magadat, csak ha mindez megvan, és mégsem változik semmi. Miért kell sokkal többet tenni azért, ami másnak természetes?
2010. máj. 18. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes differnciálódás a fajon belül... Senki sem lehet tökéletes. Én sem vagyok se szép se jó alakú.. ez van, rábasztunk!!
2010. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert az élet alapvetően igazságtalan és nem az érdemek szerint mér. Mindenkinek megvan a maga keresztje, ennyi erővel lehetne azt is kérdezni, hogy miért lesznek pici, ártatlan, tündér gyerekek rákosak, betegek, stb.


Én is tapasztalom ezt amúgy amit mondasz. Igazából szerintem a legfontosabb az, hogy mit sugárzol magadról. Rengeteg kifejezetten csúnya, kövér sikeres ember (sőt, színésznő!) van, akik úgy viselkednek, hogy senkinek eszébe nem jut arra gondolni, hogy hogy néznek ki. Ha viszont úgy viselkedsz, hogy "bocsánat, hogy élek és rontom a levegőt", akkor el is fognak taposni.


Sajnos nem tudsz egyebet csinálni, mint megváltoztatni az önmagadról való gondolkodást. Ez a legfontosabb, nem csak az, hogy leadj 5-10-20 vagy akármennyi kilót. Ja és ne törődj azzal, hogy kinek milyen nehéz az élete. Egyrészt úgysem látsz bele objektíven, másrészt meg csak irigység, keserűség lesz benned, ami érződni fog rajtad és tovább rontja a helyzetedet.

2010. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Kedves kérdező. Én egy vékony, jó alakúnak mondott lány vagyok, aki világéletében önbizalomhiánnyal küzdött, úgyhogy átérzem a problémád. Ugyanakkor azt tudom javasolni, hogy legyél magabiztos, humoros, mert nekem van egy elég duci bartánőm aki hihetetlenül jópofa csaj..és sosem volt egyedül. Olyan kisugárzása van, ami vonzza a pasikat. Azóta én is rájöttem, hogy ami belülről jön nagyon is sokat számít. Ezt tudom neked tanácsolni és ne keseredj el, mindenki megtalálja a párját előbb-utóbb!:)
2010. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod, ha az egészséges életmódtól sem fogysz le, és egyébként nem betegség miatt lettél kövér, akkor valószínűleg nem élsz egészségesen.

Mert az ember az egyetlen olyan állat, ami képes többet enni, mint amennyit kellene.


Ajánlom olvasásra:

[link]

2010. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is könnyebb..mert az állandó elégedetlenségből fakad szomorúság,idegesség..és ez súlyosbodhat sajnos.De nem szaba elveszítenünk a lelkierőnket,akárki akármit mond:)

Én is mindig szerettem volna egy olyan bevásárlókörutat,ahol bármit amit kinézek magamnak felpróbálhatok,és jó méretben..szóval az öltözködés sokat számít,és könnyebb elindulni,egy csinos jó megjelenéssel...de egy 42-44es méretű nő is tud ütős lenni:-)

2010. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi,hogy 10-15kiló fogyás után sem volt nekem pl igazán olyan érzésem,mintha vékony lennék.Hiába néztem ki már nagyon jól,nem volt az igazi.A felét kb visszahíztam,és így a jobb...valahogy.A lelkemnek is.
2010. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet igazságtalan. Én vékony vagyok, jó alakú, viszont vidéki. Nekem ahhoz hogy munkába menjek 2 órát kell utaznom, plusz ugyanennyi haza. Más ezt a négy órát evéssel, ivással, pihenéssel, sportolással, szexeléssel stb tölti. Én meg hullafáradtan esek haza, az egész életemet meghatározza negatívan ez a tény. Igazságos ez? Ki járt jobban? Ilyen az élet. Cserébe vár a párom haza, aki imád. Biztos neked is van valamid, amivel kárpótol az élet. Ezt vedd észre. Amúgy lehet hogy kívülről könnyebbnek látszik az életük, de belülről közel sem biztos hogy az. A legbölcsebb amit tehetsz, hogy változtass azon amin tudsz, és fogadd el amin nem tudsz változtatni. Az elégedettség titka ez.
2010. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb a szart..

én vékony vagyok, csinosnak mondható és magas, pasifelszedéssel soha nem volt gondom, de az előnyös külső higgyétek el, hogy nem garantálja a szerelmet és a boldog párkapcsolatot. mellesleg amennyi pofont kiosztott már nekem az élet, szívesen lennék egy átlagos külsejű, ducibb csaj, ha cserébe végre rendeződhetne az életem.

2010. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minimum 20-30 kilóval könnyebb, nem kell olyan sokat cipelnie.
2010. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik volt pasim mondta, h a szép lányoknak nehezebb, mert sose lehetnek biztosak benne, h a pasijuk a lelküket szereti, nem csak a testüket. Én szerencsére nem vagyok ennyire szép. Viszont azt szeretem, h nem kell figyelnem a kalóriákra.
2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!