Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok ezt?

Figyelt kérdés

Azt, hogy ha valaki nem szép érje be kevesebbel. Miért csináljuk ezt külsőségek alapján, hogy ha valaki nem szép az már értéktelen, csak ronda pasit/barátnőt érdemel mivel ő maga sem szép. Ha valaki nem szép már nem is értékes ember?

15L


2011. nov. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval te nem vagy szép, de elvárod, hogy a személy akivel összejössz az legyen. Ha mások szemére veted, hogy a külső alapján ítélnek, és nem jönnek össze csúnyával, akkor te milyen alapon akarsz szép partnert?

Ez, kérlek, egy önellentmondás.

2011. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Zsák a foltját.
2011. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség! Ez nem törvényszerű, hogy szépnek szép a párja, rondának meg ronda. Nem egy olyan eset van (akár a sztárok között is!), hogy az egyik fél igen szép, a párja meg mellette tök ocsmány. Én is szoktam ilyeneket látni, hogy egy jó csajnak undorító a pasija. Ilyenkor viccesen azt szoktam mondani, hogy: "nem baj, ezen az alapon legalább nekem is esélyem van jó csajra!" Biztos veled is volt már ilyen, hogy azt gondoltad, te sokkal jobban illenél ahhoz a fiúhoz, mint aki vele van.

Amit szoktak még mondani: Az ellentétek vonzák egymást! Szép lánynak kicsit csúnyácskább a barátnője, magasnak alacsony, beszédesnek szűkszavú stb. Nem kell aggódni, neked is el fog jönni, aki téged keres!

2011. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert szépségfasizmus van eme gyönyörűséges világ nyugatnak nevezett féltekéjén. Aki csúnyább és öregebb az átlagtól, az már nem is ember, állásban, párkeresésben egyértelműen hátrányban van.
2011. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!