Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személy szerint ti mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személy szerint ti mi alapján mondjátok egy LÁNYRA, hogy jó csaj/ átlagos/ csúnya?

Figyelt kérdés

Olyan sokat olvasom, hogy "ha csak nem vagy nagyon csúnya..." meg "végül is átlagosnak tűnsz a kép alapján", vagy "a jó csajoknak miért nem jövök be?".

Szerintem ez nagyon szubjektív egyrészt, másrészt meg úgy gondolom, hogy ha egy lány egészséges, tiszta, ápolt és nem cseszi el a sminkjét akkor nem lehet csúnya.

De ti mi alapján soroljátok be a lányokat, nőket?


2011. nov. 19. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint arc alapján.
2011. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A smink azért nem minden.


A csúnyát általában arra értem, ha kifejezetten az arcberendezése nem arányos, túl durván szabott. De zeneknek a nagy részét lehet -ha nem is eltűntetni- de ellensúlyozni frizurával, sminkkel...


AZ átlagos az, aki nem csúnya, de nem is különösebben szép. Olyan igazi, természetes szépség kevés van, aki nem csinál semmit, tényleg semmit és szép. A legtöbb szép nő alapjáraton átlagos, de jó ízléssel és odafigyeléssel sokat javíthat magán.

2011. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről a discoveryn volt műsor, nagyon jól levezették, hogy mik azok a külső jegyek, amik egy férfinak és egy nőnek fontosak párválasztáskor.


szem/szemöldök/orr/ajkak, ezek aránya az archoz képest, ezek elhelyezkedése az arcon, mennyire szimmetrikus, kerekded vagy V forma arc, stb...

ezek mellett ugye a fej/váll/mellkas/csípő aránya


Plusz még főképp a nőknél megfigyelhető, hogy általános a sötétebb bőr/haj/szemszín preferálása.


Ezek alapján sorol be mind a két nem, és ezért természetes, hogy szexuális hovatartozás nélkül tud akárki releváns véleményt mondani mind a két nem tagjairól.

2011. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az arc számít.
2011. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan dolog, amit nem lehet meghatározni, olyan, mint egy épület, vagy egy festmény, ami a készítője és néhányak szerint nagyon gyönyörű, valaki szerint meg nem. Picasso kubista képei a szakértők szerint csodálatosak, sztem szebbet hányok egy jobb este után. Barátom néha olyan csajokra mondja, h gyönyörű, akiket bottal se (egy kis túlzással). Pl. egy fogatlan csajt talán nem találna senki szépnek, legalábbis ha meglátná a mosolyát.
2013. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
(.Y.)+( Y )+:)
2013. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!