Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi így viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi így viselkedik, akkor azt tekinthetem úgy, hogy tetszem neki, szimpatikus vagyok, esetleg kialakulhatna valami, ha vevő lennék a játékra?

Figyelt kérdés

Van egy új munkahelyem. Néhány napja dolgozom ott. Tegnap az őr odajött hozzám, hogy én új vagyok, ő kiszúrta. Meg, hogy majd fogom utálni, annyit fogok az én nyakamon is lógni, és közben nevetett, én is. Majd este, a műszakom végén megint odalépett és elsütött egy poént. Nagyon aranyos, vigyori srác.


Szerintetek flörtölni próbál? Mit gondoltok, ha az ember viszonozza egy ilyen srác próbálkozását, abból csak kaland sülhet ki? Ti nem gondolnátok azt róla, hogy csapodár, biztos próbálkozik minden nőnél?


Tetszik nekem és aranyos. Épp most vagyok túl egy nagy csalódáson, jól esik, hogy kedveskedik nekem.


2011. nov. 26. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor?"Próbáld ki":)
2011. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor? Ha engedek a flörtnek, közel kerül hozzám esetleg, marha nagyot eshetek pofára, ha mindenkivel ilyen. Mert addig oké, ha viccelődik, de ha komolyan nőcsápász nagy gáz van.


Nem tudom ezt hogyan szűrhtném le, nekem nagyon szimpi.

2011. nov. 26. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy,hogy váratod.Nem kell mindjárt a második munkanapodon engedni neki,Elvileg még nagyon sokáig ott fogsz dolgozni,nem?

Akkor lesz időd megfigyelni alaposan.Én hónapokig is tudok megfigyelő üzemmódban lenni:P

2011. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Ez igaz! :)
2011. nov. 26. 23:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nehéz valakit úgy megismerni, hogy pont munkahelyen ismerem meg. Más időben van ebédszünete... csak arra hagyatkozhatok, amit mond, tesz. amikor odajön hozzám.
2011. nov. 26. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor figyeltesd:D

Egyszer látogasson meg vagy munka után jöjjön eléd egy barátnőd és meglátod vele hogy viselkedik.Vagy nincs valami pletykás idős takarítónéni?Nálunk ők mindent tudnak és borzasztó egyszerű velük összehaverkodni:)

2011. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Háháááá, ez nagyon jó, keressem Magdus anyust? :D


Azért ennyire nem. Meglátjuk. De a dolgok állása szerint, mit gondolsz, szimpatikus lehetek neki?

2011. nov. 26. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem,ez halál komoly,mi mindig innen tudjuk épp melyik tanár melyikkel dug a tanszéken:)))

Persze,szimpatikus vagy neki,mint minden szép,csinos nő.Hogy sokat fog a nyakadon lógni,jelentheti azt is,hogy baromi unalmas a munkája és kell valaki,akivel elszórakozik.Meg milyen legyen egy őr?Az a munkája,hogy kedves,segítőkész,humoros legyen:)

Türelem.A srácnak is bejött a bankos reklámban.

2011. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem beszélgethetne, tilos, elvileg. De annyira jópofa, hogy odalép, mond valami vicceset, majd vigyorogva továbbáll. :)
2011. nov. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!