Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a férfi és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a férfi és a női megcsalás között? Mi motiválja a nőt és mi a férfit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább ember, mintsem nem függő.

Mindenkit más. Van, aki nem bír a vérével, van, aki fél kilépni a kapcsolatából, van, aki nem tud kilépni, van, aki egyszerűen lerészegedik és olyat tesz, amit máskor nem tenne. Van, aki a szex miatt, van, aki új szerelemre talál.

Teljesen mindegy, hogy nőről vagy férfiről beszélünk.

2011. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, és nem csaltam meg egyik páromat sem. Még. De gondoltam már rá. Ez olyankor szokott megtörténni, amikor hullámvölgyben vagyunk, nem tetszik nekem valami a kapcsolatban, és az utamba akad valaki, flörtölni kezd, és ez imponál. Nem tudom, igazából képes lennék-e megcsalni, de eljátszottam a gondolattal.
2011. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy a férfinak szabad.

27/F

vagyis

27/N

2011. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi. A megcsalás az megcsalás - akár férfi követi el, akár nő. Nincs rá mentség, max. hülye közhelyek, ürügyként.
2011. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem ringyó!!!!!!!!!
2011. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Azért van különbség! Olvastam mindenféle pszichológia könyvet, mert érdekel a téma és a férfiak többsége(!) inkább a farkuk miatt mennek félre (nem kapnak meg valamit, vagy nem bírnak velük) vagy a kaland kedvéért, míg a nők többsége(!) inkább érzelmi okok miatt csalnak.

A felkiáltójeleket nem véletlen raktam, mert ugye kivétel mindig akad, de a többségre ez igaz.

2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A nőket mindig mindenki csak sajnálja, hogy jaj szegények, a pasik meg mindig csak a rohadt szemetek! A nők és a pasik egyforma arányban tetvek! A nők ráfogják az érzelemre! Volt egy ismerősöm, aki látástól-vakulásig dolgozott, hogy a családjának mindent megadjon! És hallotta, hogy van egy nő, akit a környék bikái a bokorban dugnak rendszeresen! Kiderült, hogy a felesége az! Rögtön kivágta, mint macskát sz@rni! A csajok is rohadt luvnyák!
2011. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hiszem, hogy lenne különbség, az első foglalta össze a legjobban a válaszolók közül. Legfeljebb megítélésben van, mert ha egy nő félrelép, akkor mindenki még vigasztalja is, hogy biztos nem törődött veled a párod, ha meg férfi lép félre, akkor szemét disznó. (utálom a kettős mércéket.)


Ja és szerintem nincs olyan, hogy elfogadható ok. Ha valami nem működik egy kapcsolatban, akkor meg kell próbálni megbeszélni, ha nem megy, akkor meg szakítani, nem a másik háta mögött sunnyogni.

2011. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is az első foglalta össze legjobban.

Cyndel: Szerintem nem ilyen egyszerű. Nem mindig azért van a megcsalás, mert a kapcsolattal lenne valami probléma.. Amúgy meg akik mondjuk 20 éves házasok gyerekekkel, a kapcsolat már működésképtelen, úgyhogy válnának, de nem tudnak, mert nincs pénz másik lakásra – én tökre megértem ha félremennek.

Elnézést, de most kiteregetem a családi szennyest, mert érdekes kérdéseket vet fel.

Anyu csalja aput – a fenti okokból. Rosszul választott, elhamarkodta a házasságot, nagyon fiatal is volt még. Elvannak, de gyakori a veszekedés, apunak nemnagyon van érzéke bizonyos dolgokhoz. Hogy például mikor anyu hazajön a munkahelyéről, ahol egész nap attrocitásoknak van kitéve, majd még leül dolgozni, utána nekiáll főzni, mert apu elvárja, aki amúgy nem csinál semmit, mert alulmotivált (magánvállalkozó, de meló nincs), de ahelyett, hogy cserébe körbeugrálná anyut, még b@szogatja is, hogy ez meg az miért nincs a helyén, meg ne egyen mellette a tévé előtt, mert zavarja a zaj. Elválni nem tud, még én meg a tesóm se tudunk elköltözni (huszonéves, kereső állampolgár létemre), nemhogy még ők is különköltözzenek.. Szóval én örülök, hogy anyunak legalább ennyi öröme van, hogy ott az a titkos pasi.. (aki szintén házas, de a feleségével már teljesen haveri a viszonyuk, viszont nem akarja bántani, mert jóban vannak).

Viszont ott van apu húga. Na ő "korrekt" volt. Az új pasi miatt elhagyta huszonakárhány év után a férjét, akivel három lányt felneveltek. A volt férj összeomlott (már jól van), és kicsit szétszakadt a család. A lányaik nem tudják, kit hívjanak meg a családi ünnepekre – az anyjuk új pasiját, vagy a régit (akit apjuknak tekintenek, mivel ő nevelte fel őket), vagy egyiket se vagy mindkettőt..

Elvileg ha egy kapcsolatban megoldhatatlan problémák vannak, akkor nem megcsalni kell, hanem szakítani. Ezt aláírom. De ha a fenti két esetet vesszük figyelembe, apu húga sokkal nagyobb rombolást végzett, mint anyu, aki csak néha behazudja, hogy egy barátnőjével megy mozizni, és ha nyernénk a lottón, akkor is meggondolná, hogy otthagyja-e aput, mert ismeri őt annyira, hogy tudja, teljesen összeroppanna és elhagyná magát egyedül, bármennyire magánakvaló ember.

2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AZ én szememben semmiféle különbség nincs. Egyformán elítélendő. Aki ilyenre vetemedik, az egy szemét, gerinctelen g.ciláda, legyen az férfi vagy nő. Persze nagyon egyszerű mindenféle idióta evolúciós elméletekre, közhelyekre, mondvacsinált problémákra hivatkozni, de odaállni a másik elé és bevallani neki, hogy ez nem jó az nem jó, így nem működik a kapcsolat, az ugye már nem megy. Sokkal egyszerűbb félrekefélni, aztán a másikat okolni és saját magát feltüntetni áldozatként.
2011. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!