Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha társaságban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha társaságban vagytok, akkor azzal beszélgettek könnyebben a fiúk közül, aki bejön, vagy azzal aki nem jön be?

Figyelt kérdés
Esetleg előfordul az, hogyha bejön valaki azzal félénkségből nem annyit beszéltek?
2011. nov. 26. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Azzal, aki bejön.

Nem vagyok szívbajos :)

2011. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bárkivel szívesen beszélgetek... :)

23/L

2011. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
senkivel sem beszélgetek.
2011. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki bejön 20
2011. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nemigen van olyan, hogy nem adjátok tudtára az illetőnek hogy tetszik, hanem inkább alig-alig beszéltek vele? Mondjuk esetemben a színhely egy táncpróba és az én párom a lány. próbákon keveset beszél velem, ha meg csak úgy találkozunk, előre köszön és mosolyog hozzá...nem értem a helyzetet.
2011. nov. 26. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azzal, aki nem jön be. Vagy inkább, úgy mondanám, hogy aki nagyon nagyon bejön azzal nem "merek".

19

2011. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én társaságban nem merek azzal a fiúval beszélgetni, aki bejön.Nem tudom miért, pedig vele kéne, de egyszerűen mintha félnék :s


Szerintem nála is úgy van.Bejössz neki,de fél megszólítani, szerintem kezdeményezz te beszélgetést a társaságban.

2011. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!