Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a legfontosabb egy lányban?

Figyelt kérdés
szép legyen? gazdag? kedves? mi az legfontosabb? 14/L
2011. nov. 27. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szép és intelligens - ezek a legfontosabbak. Persze van még egy csomó más tényező is, amelyeknek jó, ha megfelel.
2011. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
semmi, jöjjek ki vele nagyon jól és viszont szeressen ennyi
2011. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem a legfontosabb elsőre a lány belső tulajdonsága legyen normális inteligens külső is fontos de mit ér a külső ha a belső tulajdonsága semmit nem ér.
2011. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lógjon a melle!
2011. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Nekem a legfontosabb, hogy legyen őszinte.

Ne várja el, hogy mindig lehajtsam a wc ülőkét pisilés után. Ő... Hát persze legyen szép meg cuki, ez nagyon fontos. Ne fesse magát, vagy ne túlságosan.


Ja és legyen normális az Ízlése, szóval ilyen rockercsajok meg egyéb dolgok nem jönnek be.


Na meg persze ne legyen buta! És szeresse a humorérzékemet.


F22

2011. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Legyen szép, csinos, ápolt, szeressen engem, legyen kedves, hűséges, okos, értelmes, legyen humora, szeressen velem szexelni és csak velem :)
2011. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, te naiv vagy
2011. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyen szép, ne legyen beképzelt hanem inkább szerény.
2011. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagy csöcs, szőke haj, cicababa legyen, kemény kis fenék.
2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy nekem mi a legfontosabb benne??? A f@rkam, akár a szájában is ha nincs kedve máshoz. :D
2011. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!