Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért használják ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért használják ki a rendes férfiakat srácokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Már megint ez a rohadt általánosítás meg nő gyűlölet -.-"


FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY EGYRÉSZT EZ KÉTÉLŰ DOLOG MÁSRÉSZT MEG A NORMÁLIS LÁNYOK NEM HASZNÁLJÁK KI A FÉRFIAKAT CSAK A NORMÁLIS LÁNYOKRA MEG SZARTOK MAGASRÓL (tisztelet a ritka kivételnek)

2011. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg fordítva is akkor már:


A férfiak miért használják ki a rendes nőket ?

2011. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

JÓ!

AKKOR A FÉRFIAK ÉS NŐK!!MIÉRT HASZNÁLJÁK KI A RENDES FÉRFIT ÉS NŐT AKI KÖZEL ENGEDI MAGÁHOZ A MÁSIKAT??

2011. nov. 27. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

13:57 vagyok


azért mert BUTÁK! én hálát adnék az égnek ha végre találnék egy rendes srácot :)

2011. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert a "rendes férfiak" befolyásolható, naív és kevésbé férfias férfiak.Én nem használtam ki egyet se ezek közül mégis szakítás után ezt állították:S Pedig szerintem korrekt voltam mindegyikkel.A férjem akivel évek óta együtt vagyunk egy férfias határozott fickó, ő sose gondolta úgy,hogy kihasználom, pedig mellette sose kellett dolgozni mennem, és ez szerintem már kihasználás, ő mégse érzi így.
2011. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert sok ilyet ismerek ahol a srác a lányt a tenyerén hordozta és inkább elhagyta egy szemét link alakért....és fordítva is...nem volt papucs a srác hanem inkább szeretett a kedvébe járni és ha nem is mindent de sok mindent meg tett azért hogy jó kapcsolatuk legyen...sok ilyet ismerek...

és a végén még is elhagyta egy senkiházi trógerért...

2011. nov. 27. 14:04
 7/8 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert van egy haverom aki jó srác és nem egy kis puha pö.cs és a barátnője 5 év után elhagyta egy idiotárt akinek még munkája sem volt....nálam ez nagyon kiba.szta a biztositékot...
2011. nov. 27. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi kommentedre adok választ, mivel így már lehet konkrétan válaszolni, egy konkrét problémára:


Sajnos ilyen helyzet azért alakul ki, mert mind1, hogy milyen valaki ha érzelmileg jól tud manipulálni másokat. Az "érzelmi" szóra fektetem a hangsúly mert a nőket érzelmi úton bármire rá lehet venni nagy általánosságban. (persze a realitás talaján maradva).


Lehetett szegény haverod maga a szőke herceg is, ha 3dik fél jobban tudott érzelmileg hatni a nőre. Nagyjából ennyi.

2011. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!