Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerényebb srácok a régebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerényebb srácok a régebbi időkben sem "rúghattak labdába" a rossz fiúk mellett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, amikor így általánosítotok. Én személy szerint rühellem a "rosszfiúkat". Persze a másik véglet sem jó (folyton otthon ül, a szexben sem innovatív), de inkább legyen egy okos, szerény, őszinte srác, mint egy nagydumás "vagánycsávó".

20/L

2011. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
tapasztalatból írom h van egy 3betűs bajor kocsim, a megjelenésem átlagon felüli és ez nagyon bejön a csjoknak a szöveg is jó mellé hát ezt nagyon kajálják, nem egy csajról ledumáltam már a bugyit így:)
2011. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egyértelműen a kérdésre válaszolni? Nem tudtok olvasni?
2011. nov. 27. 14:26
 4/15 anonim ***** válasza:

IGEN

se régen se pedig most.

2011. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Régebben azért még inkább. Ma már nagyon nehezen.
2011. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak régen nem voltak ennyire válogatósak a lányok. A régi csúnya pasik is előbb vagy utóbb megtalálták a párjukat. Viszont ha valaki a mai világban csúnya pasi, annak bizony vért kell izzadnia, hogy össze tudjon jönni egy lánnyal. A régi öregek mindig mondták, elég ha csak egy fokkal szebbe vagy az ördögnél és simán lehet barátnőd, feleséged. De manapság, mikor az átlagpasi ilyen Robert Pattinsonoknál kezdődik, hááát nagyon nehéz értelmes lányt találni, akinek a külső másodlagos.
2011. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
régen lejjebb tudták adni a szintet, nem az álomnőről álmodozott minden férfi
2011. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lesz@rom a régebbi időket, én most ma a jelenkorban szenvedek, amiatt, hogy nem tudok olyan szemét, nagypofájú, bunkó lenni, akikre a nők felfigyelnek és akikhez igazán vonzódnak meg szétteszik a lábukat egyből


ezért tartok ott, hogy prostizni járok, mert legalább a testi szükségleteimet ki tudom így elégíteni, arról meg csak álmodozhatok legfeljebb, hogy valaha lesz olyan lány, aki úgy fog szeretni amilyen jó fiú vagyok :(

2011. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, lenne pár kérdésem priviben prosti ügyben, ha nem gond.
2011. nov. 27. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 14:42


nem te lennél az első, aki prosti ügyekről kérne infókat


lökjed a kérdéseid, szívesen segítek


tudod jó fiú vagyok én is XD


ezért nem is kellek a szép lányoknak

2011. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!