Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptél ki egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél ki egy rossz kapcsolatból?

Figyelt kérdés
nem kapok elég szeretetet, nem az igazi de jelenleg úgy érzem nem tudok kilépni mert szükségem van valakire. jelenleg nem járok dolgozni és nincs olyan baráti köröm sem aki segítene a szakításban aki /ami lekötne. úgy érzem ördögi körbe vagyok és nem látom a megoldást. hasonló helyzetben volt valaki, mit tegyek?
2011. nov. 24. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kilépnék. Ha tovább vele maradsz csak a kötődésed, ragaszkodásod, fog nőni. Az időt inkább magamra fordítanám, munkát keresnék, ha nem az igazi ne pazarold rá az idődet! Nem éri meg, inkább magadra töltsd az időt:)
2011. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Voltam így, tavaly ilyenkor kb. Örlődtem hónapokig, nem tudtam mit tegyek. Aztán olyan hirtelen jött, át se gondoltam és telefonon szakítottam. Nem terveztem, csak dumáltunk és kérdezte, hogy mikor találkozunk. Egyszerűen előtört belőlem, hogy enm akarok találkozni. A semmiből. Aztán vége is lett. Szóval ma már azt mondom, hogy gyorsan kell letépni a tapaszt.
2011. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Új célokat kellene találnod az életben, olyanokat, amik rövidtávúak és örömet adnak neked. Nem kell otthon gubbasztanod, eljárhatsz könyvtárba, kondiba (ha megteheted) stb...

A megszokás nagy úr, minél tovább örlődsz, annál nehezebb lesz kilépned ebből a kapcsolatból. Üljetek le és beszéljétek meg, ennyi tisztelettel tartozotok egymásnak. Sok sikert!

2011. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz, majd még ennyi szeretetet sem kapsz. Minek dönteni? Ha így alakul, még pár hónap, és nem kell dönteni, mert egyszerűen nem fog kelleni, nem lesz szükséged rá. Most még van, addig miért kínoznád magad? Idő megoldja.
2011. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már régóta örlődök nem igazán akarja az idő megoldani, nekem kéne lépni
2011. nov. 24. 13:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy évet vártam, hogy megoldja az idő és nem oldotta meg. Csak én tudtam megoldani magamnak. Te kell rendbeozd az életed, nem az idő!
2011. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy tudtam, hogy az amúgy is rossz helyzetemet csak tovább rontja egy rossz kapcsolat. Nekem sem volt munkám, barátaim alig, rosszul voltam, de a rossz kapcsolatom csak még több gondot okozott. Már a szakítás után kicsivel jobb is lett.


Szerintem alaposan gondold át ezt a kapcsolatot. Akarjátok folytatni még? Mert ha mindketten igen, akkor el kell kezdeni megoldani a problémáitokat. Ha viszont nem, akkor midenkinek jobb lesz, ha véget ér. Neked egy gonddal kevesebb, ő meg nem azért lesz egy kapcsolatban, hogy neked legyen valakid.

2011. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Boldogtalan voltam, de mégsem léptem ki. Pont azért, amiért te sem lépsz ki. Aztán meg lettem alázva. Édesem megcsalt, és még el is dobott magától.

Ennyi nekem elég volt. Itt rájöttem, hogy egy nőnek nem szabad egy beteges ragaszkodó púpnak lennie, hanem igenis maradjon független még egy kapcsolaton belül is (értsd jól)

Nem szabad függni egy pasitól.

Most már mindent nagyon másképp csinálnék.


24/n

2011. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondtam neki, hogy költözzön el.
2011. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem tudtok változtatni a problémákon, vagy a párod nem akar, akkor mondd meg neki, hogy te szakítasz. Ennyi. Ne találkozzatok többet. Én ezt csináltam. Persze volt döbbenet, hogy mi az, hogy én ezt egyedül eldöntöm, de nekem már nem volt jó az a kapcsolat, úgy gondoltam, jobbat érdemlek. Ennyi. Csináld gyorsan.
2011. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!