Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményezett még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett még férfi nálam, ha gyakaran megnéznek az utcán, szép lánynak mondanak, akkor miért?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Eddig egy párom volt 17 éves koromtól 22 éves koromig volt velem. Vele úgy alakult, hogy sms-ben ráírtam, épp kérdeztem valamit. Ő este visszaírt, majd találkoztunk és alakult a dolog.


Az utcán látom, hogy utánam fordul néhány férfi. Itt tettem már ki képet (nem fogok ismét), azt írták másra számítottak, helyes, szép lány vagyok.


Akkor hozzáűm miért nem jött még oda soha egy férfi sem, hogy megadom-e a számom vagy megiszok-e vele egy kávét vagy bármi. Értitek mire gondolok. Ez teljesen tönkre teszi az önbizalmam.


Miért van így?


2011. nov. 27. 15:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem hordok gagyi ruhákat, meg ribanc_sat, mert az a divat.


Divatosan, de stílusosan öltözök, nem lóg ki a fenekem és a mellem, arra akarok célozni.

Volt, hogy nagyon közel került hozzám valaki, én már többet is reméletem, elmondtam mit érzek és elvesztettem. :(

2011. nov. 27. 21:02
 22/28 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
ha már tettél fel ide képet, most is nyugodtan belinkelheted. hátha megtetszik valakinek a mosolyod
2011. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha nagyon érdekel, priviben megmutatom, de ki nem teszem.
2011. nov. 28. 10:47
 25/28 A kérdező kommentje:
Most mennem kell dolgozni, csak este vagy holnap tudok írni!
2011. nov. 28. 10:48
 26/28 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"Alapvetően csendes, de barátságos lány vagyok. Senkivel nem vagyok lenéző, semmi ilyesmi, akkor miért?

és hogy "van egy férfi aki sokat keres..."


Ja persze, ha valóban így lenne, amit fenntebb leírtál magadról, akkor észrevennénk téged kisanyám. :) De te mint látom a pénzes palikra koncentrálsz, és az bántja az egodat, hogy az a maréknyi pénzes palinak nem kellesz. :s Hát figyelj nem kéne lenézően viselkedned egy nem túl pénzes és nem modellkinézetű palikkal mert akkor várhatod azt hogy odamenjenek hozzád.

Egyébként meg csak hogy tudd, mi azért nem megyünk oda a lányokhoz mert olvasva itt a válaszokat a lányok nagyobb része nem kedveli ha leszólítják azzal a dumával hogy megiszol-e velem valamit? a nők többsége ezt szánalmasnak, és nevetségesnek tartja.

Ja és ilyenkor vagyunk töketlenek...pedig csak el akarunk kerülni egy kínos szitut.

2012. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Huszonhatos:

Annak ellenére, hogy nem tetszik a stílusod, a leereszkedő hozzáállásod a kérdezőhöz, valamint az a tény, hogy előítéletes vagy vele, van igazság abban amit általánosságban mondasz.


A nők többsége igenis kb. szexuális zaklatásnak veszi a sima ismerkedési próbálkozásokat - pláne ismeretlenektől, pláne utcán, de még szórakozóhelyen is. Nem arról van szó, hogy csak a pénzesek, meg a modellek számára szabad a pálya, csak nincs ennek gyakorlatban működő módja. Volt, csak az alapjaitól betegeskedő társadalmi rendszerünk ezen része olyannyira elcsökevényesedett, hogy fogalmunk sincs, hogyan kéne működnie. Száz, de még talán ötven-hatvan éve is halál természetes volt, hogy utcán a férfiak megszólították a korban hozzájuk illő lányokat. Egy korabeli kaszanova manapság minek számítana? Szánalmas nímandnak, paprikajancsinak.


Értéktelenedik minden, mindent aprópénzre váltunk. A férfiak rájöttek, hogy ezt ki lehet használni, és igazából a nők is. Az előző generációk fokozatosan elcseszték ezt nekünk és véleményem szerint, némileg azért a férfi társadalom inkább a hibás, de mindenképpen kettős a felelősség.

2012. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

1:52-es, nevetséges, amit írkálsz. Miért akarsz te engem minden áron pénzéhesnek minősíteni?? Nem érdekel a pénz, fogd már fel, ha meg nem hiszed el, sajnálom. Sajnálom, hogy csak utcasarki nőid voltak eddig. Normális nő magasról tesz arra, hogy mid van, és mi nincs.



Kedves Utolsó!


Teljesen igazad van, valahol 20-30 éve kezdődött a dolgok elszúrása.

2012. jan. 5. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!