Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményezett még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett még férfi nálam, ha gyakaran megnéznek az utcán, szép lánynak mondanak, akkor miért?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Eddig egy párom volt 17 éves koromtól 22 éves koromig volt velem. Vele úgy alakult, hogy sms-ben ráírtam, épp kérdeztem valamit. Ő este visszaírt, majd találkoztunk és alakult a dolog.


Az utcán látom, hogy utánam fordul néhány férfi. Itt tettem már ki képet (nem fogok ismét), azt írták másra számítottak, helyes, szép lány vagyok.


Akkor hozzáűm miért nem jött még oda soha egy férfi sem, hogy megadom-e a számom vagy megiszok-e vele egy kávét vagy bármi. Értitek mire gondolok. Ez teljesen tönkre teszi az önbizalmam.


Miért van így?


2011. nov. 27. 15:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mert te profi vagy, mi? Max. szerencsés. Bár a legnagyobb eséllyel csak egy h*lyegyerek.
2011. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
még csak egy éve vagy szingli, mit sír a szád, te nimfomán :D
2011. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekem mindig akkor jöttek az udvarlók, amikor úgy éreztem teljes az életem. Többek között a barátom is.

Most meg le kell őket koptatnom, mert nekem csak a barátom kell.

2011. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy amatőrünk vagyunk, de hogy te meg egy bunkó vagy az 1000%. :)


1 éve vagyok szingli, de nem ez a lényeg. Az véletlenül alakult úgy. POnt az van nálam is, mint tejbegriznél. Nem vagyok egy agyonkent cicababa, egy egyszerű lány vagyok, de őszinte, hűséges... minden férfi ezt keresi, addig szép, de az esélyt az ilyen nőknek is meg kellene adni.

2011. nov. 27. 15:35
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi keresi ezt. Sőt, aránylag kevesen vannak az olyanok, mint én.
2011. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
mert már nem így működik, nincs udvarlás, egyenjogúság van, ha kell pasi ne a sült galambot várd, hanem tegyél érte, kezdeményezz te.
2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor mit keresnek?
2011. nov. 27. 15:40
 18/28 anonim ***** válasza:
Max. kötetlen kapcsolatot. De leginkább alkalmi partnert.
2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy annyira tökéletes vagy, hogy nem mernek kezdeményezni. Biztos nem hiszik le (a mai fiúkból kiindulva), hogy egy ilyen aranyos kislány biztos rájuk vágyna. Ilyenkor nem árt meglökni finoman a szekered, hogy induljon be.
2011. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kb olyan ez, mint amikor egy srácnak a nagyanyja és az ismerősei azt mondják, hogy te milyen jóképű vagy stb. Lehet, hogy azért fordulnak meg utánad, mert idétlen tarka-barka a hajad, vagy úgy nézel ki, mint egy ribanc. De minden csajt legalább megdugni meg akar valaki, így ha senki sem megy oda, akkor ott már nagyon nagy gond van. Az sem biztos, hogy annyira szép vagy, hiába mondják egyesek. De még ha szép is vagy, nem biztos, hogy a természeted megfelelő. Ha pedig annyira kell valaki, akkor menjél oda te. Hívj el te egy férfit, kérd el te a számát. Bár tudom, hogy erre ti képelnek vagytok, akkor meg éljél egyedül.
2011. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!