Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszólitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszólitani egy lányt, hogy a kapcsolat barátságként induljon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ami barátságként indul az a legtöbb esetben úgy is marad.
2011. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Oops ez lemaradt:

Gyakorlatilag akármivel egyébként, odamész kedves vagy vele, mosolyogsz és közben dumálsz amiről akarsz kb.

2011. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz,már volt egypár olyan kapcsolatom ami barátságként indult...mind az volt .
2011. nov. 27. 15:19
 4/10 A kérdező kommentje:
De csak a sulinkban egy icipici faluban.(mind ronda ott)
2011. nov. 27. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak aki azt írta hogyha barátságként indul a kapcsolat az is marad.Ha csajozni akarsz akkor elég annyi hogy "Szia!Aranyosnak találtalak és muszáj volt idejönnöm hozzád!:-)" Folytathatod azzal hogy mondjon magáról 3belső tulajdonságot.Lehet hogy tesztelni fog mennyire vagy kitartó és pl ezt mondja vagy valami ilyesmit:"Ugye nem gondolod hogy ezzel a hülye szöveggel fel fogsz szedni?:-)" a lényeg hogy ne íjedj meg,és ne hagyd ott egyből,ez csak 1példa volt,na ez az a pont ahol a legtöbb srác elrontja,megsértődnek és lelépnek,ahelyett hogy folytatnák a játékot. Mondhatsz neki valami ilyesmit:"Ha igy folytatod el fogsz veszíteni!"Erre általában jól reagálnak és visszakérdeznek,és a végén azt veszed észre hogy már fél órája beszélgettek stb.A lényeg hogy szólítsd le őket,csak akkor fogsz fejlődni,és barátokat/barátnőket szerezni.
2011. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hurrá na ez a válasz 100%-ig tökéletes volt.:-D
2011. nov. 29. 13:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy azt mondom ,hogy felfoglak még ezzel a hűje szóveggel is felszedni.:D
2011. dec. 4. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira gáz ez a "szia, mondj magadról 3 belső tulajdonságot"...
2011. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja sztem is de hát ez van...
2011. dec. 8. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki szerint gáz az mondjon mást!Vagy írja le ide ő mit mondana.Okoskodni könnyű,ez milyen gáz,az milyen gáz,aztán mikor ott 1szép nő minden srác csak tátott szájjal nézi.Én szeretem ezt használni,olyan mintha a csajnak kéne fényeznie magát nekem,és ha nem felel meg otthagyom és keresek 1másikat.Vagyis én vagyok a domináns,és a dominancia a vonzalom építőköve.Na ennyit erről.
2011. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!