Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért itt szidjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért itt szidjátok a nőket, ahelyett, hogy ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Úgy bírom, h állandóan belebotlok olyan kérdésekbe, amikben 18-28 éves pasik vergődnek, meg lerib.ncozzák a nőket, csak mert ők nem képesek felszedni 1 csajt.mikor értitek meg, h ez a viselkedés ultragáz, és először magatokba kéne nézni, nem minket szidni.Senkinek nem kell egy hisztiző, jajveszékelő pasi.
2011. nov. 27. 16:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát kérdező eddig semmit se gondoltam rólad. De ezután a urvás után, aztán nagyon okos lettél. Előszór is pénzbe kerül, mondjuk ha nálad fán terem dobjál már meg valamennyivel, majd adok címet hova dobjad, és megígérem prostira is költök belőle.


Másodszor meg szerinted egy prosti felér egy normális lánnyal.? Jó szemlélet.. És szerintem még a szexuális frusztrációt se vezeti le, mert nincs meg az a közelség, stb. ezzel az erővel gumi nő is lehetne és még fizetni se kell. Annyit ér mintha kivernéd. Közelébe se ér.


Megy egyébként is nem mind1? Akkor menj el pasizni ahelyett, hogy itt vagy, hátha nem leszel utána frusztrált. Még az is lehet, hogy nem is komoly a kérdés


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ezt aznap írtam amikor ezt írtad, ennek ellenére senkinek nem eset le hasonlóság, csak szórakozásból.

2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Egyébként így van. A kezem még mindig 1000 x jobb, mint egy szutyvadék prosti.

De mint mondtam, nem ez az, ami hiánycikk.

2011. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
nekem van pasim, és tök ronda.teljesen az ellentéte a férfiideálomnak.és mégis tökre szeretem.pedig nem is áll olyan jól anyagilag.
2011. dec. 8. 16:34
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretheted, ha azt mondod h tök ronda...
2011. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!