Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akar valamit tőllem? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar valamit tőllem? Már nem értem.

Figyelt kérdés
Van 1 lány 17 éves lesz, én 15 vagyok, és olyan 1.5 évvel idősebb, persze ez nem lényeges. Régebben nem nagyonb eszélgettünk, se semmi, de olyan 1 hónapja elég sokat, ha találkozunk, meg ha menyünk valamilyen programra, mivel van ilyen minden héten.(nem lényeges, hogy mi az) Most is ott ült mellettem, és elnevetgéltünk, meg beszélgettünk, és ha nevetett akkor nekemdőlt:) . De facebookon nem nagyon akar visszaírni, mert elvileg csinál valamit közbe.. Visszaír csak ilyen 5 percente. Élőben meg mindíg keresi a lehetőséget h beszélgessünk, meg hogy hozzá érjek, vagy ő hozzám. Meg múltkor sétáltunk 4-en és mondta, hogy nincs barátja, de nem is akar most.. Nem értem, akkor minek csinálja ezt? Normális lány, szerintem annyira komoly barátja még nem volt, és nekem sem bnőm. Mit kellene tennem szerintetek?
2011. nov. 28. 15:58
 1/2 Talán én? ***** válasza:

nagy valószínűséggel csak jó barátnak tart...

am a kérdésedből ítélve szerintem neked tetszik :D

2011. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem hülyeségből írtam ki..xd Amúgy mondták már h aranyosak vagyunk együtt, meg h már lesz vmi, de nemtom.. :S
2011. nov. 29. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!