Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan pasikról, akik szeretnek jól öltözni, vasalják a hajukat, de bármikor képesek bemászni a kocsi alál és összekenni magukat, vagy bármilyen olyan munkát csinálni, ahol mocskosak lehetnek? :D

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy pasi és csak érdekli a kinézete nem baj,de én bírom, h a pasim egy ezermester meg nem nyafog ha vmit csinálni kell..., nekem a kocsi szerelés tökre imponál, nem mindenki ért hozzá...:D:D

19L

2011. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vasalják a hajukat-nál már le van nullázva. Magyarán azt, hogy nem kéne.
2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem az a pasi,aki vasalja a haját:brrrhhhh!

már bocs!de ráz az ilyenektől a hideg!

nekem nem jönne be,de szerencsére

nem vagyunk egyformák!

24n

2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah igen,és az autószerelés tényleg szexis!:)
2011. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt ,hogy pipergőc az olyan pasi:D Van ilyen ismerősöm és néha idegesít, hogy folyton igazgatja a haját és tükröt keres a lakában.Nekem nem jön be, emlékeztet a melegekre ez a viselkedés.

23/N

2011. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek az ilyen pasik. Adnak magukra de nem ijednek meg a piszkos munkától. Sajnos ritka példány az ilyen.
2011. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem az tök cool! Amúgy én is ilyen vagyok csak lányban, kívül "fényezem" magam, de közben nem ijedek meg egy kis szutyoktól sem ha meló van. Meg elvégzem az apróbb férfimunkákat is-nem várom, hogy a pasi "megkegyelmezzen" és végre felszerelje azt a polcot, vagy szétszedjen valamit pl. Sőt, profi vagyok béka és egyéb kétéltűek és hüllők befogásában is, és a hobbim sem egy lányos hobby. Barátnőmnél pl a szép koktélruhában meg magassarkúban kimentem az ólhoz (falun voltam lakodalomban), és megdögönyöztem a kisbocit :)
2011. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MariskaHargitai ***** válasza:
Nem baj az ha egy igazi férfi is ad magára! Azt nem szeretem ha csak annyit tud elmondani magáról, hogy milyen márkájú a ruhája, cipője és, hogy ő bizony vasalja a haját.... Egy igazi férfi rózsaszínszoknyában is tud férfi lenni!
2011. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nastic ***** válasza:
te vasalod a hajad? buuzi-e vagy
2011. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!