Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar bármilyen szájsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar bármilyen szájszag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon zavar bármilyen kisebb szájszag is. Elég érzékeny az orrom és tényleg nem arrol van szo amikor valakinek mérföldekröl büdös a szája, hanem akár csak ha éppen érződik valami is. Tehát ha nem éppen fogmosás, rágozás után van valaki, akkor az engem nagyon zavar.

Ez kihat a párkapcsolataimra is, nagyon rossz, nem tudok mit tenni ellene.


Van még valaki rajtam kivül is igy? Lehet ezellen valamit tenni? (nem a szájszag ellen, hanem h ne iritáljon engem)


2011. nov. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet tenni ellene:S


Igényes,ápolt férfit kell keresned/vagy nőt

2011. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 László22 ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, különösen érzékeny orrom van főleg ha egyes aromákra vagyok rá hangolódva, nagyon hamar megérzek bármilyen illatot ez azért van mert nem találtad meg még azt a csajt/férfit aki igazán tetszik neked akkor lehet bármilyen szájszaga sem fog téged zavarni, amúgy meg csak logika az egész, ülj le az illetővel beszélni akivel össze akarsz jönni és mond el neki mik a problémák, ha olyan az illető megérti és tenni fog ellene ha nem akkor meg még az elejénél fogva legyen vége még mielőtt bele bonyolódtatok volna. Számomra ez az elfogadható.
2011. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, én ugyanígy vagyok ezzel, de engem speciel a pénisz szaga is baromira irritál! :S Nem tudom mi lehet a megoldás. :(
2011. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki nagyon igényes, másokhoz meg ne állj közel. Engem is zavarnak a szagok. hagyma, kolbász, szuvas fogak...
2011. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!