Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány beléd volt esve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beléd volt esve több mint 2 hónapig, majd kiábrándult belőled, van rá esély hogy megszerezd?

Figyelt kérdés

Belém volt zúgva a csaj, miközben nekem más komplikált szerelmi ügyem volt, így nem tudtam mit tegyek...most ahogy tiszta szemmel látok, rájöttem hogy kéne a csaj, közöltem is vele, viszont ő azt mondja hogy már késő, az idő megtette a magáét...Nem kavar mással, nincs senkije most se...Egyékbént jó barátok vagyunk..Nem olyan szoros a kapcsolatunk mint volt, de most is komunikálunk..De ez logikus is, mivel kiábrándult belőlem, gondolom.


Köszi előre is!

16F, és a csaj 15.


2011. nov. 28. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egy csaj kiábrándult belőlled ténylegesen akkor már sehogy...
2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:
Hülyülj fele tovább sztem,de csak lazán,ne érezze,hogy nyomulsz. Egy "kár érte" még mindig jobb,mint egy "mi lett volna,ha".
2011. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember legnagyobb ellensége saját maga. És ez nem közhely duma ám. Bele kell csapni a lecsóba. És még ha el is utasítanak egyáltalán nem lesz ciki, MERT te legalább megmerted lépni azt, amit ilyenkor meg kéne... Azok akik kinevetnek emiatt azok tuti nem mernének csak úgy kezdeményezni bárkivel is. Amúgy pedig az inkább pozitív, ha nem kertelsz. Pláne így, hogy úgy veszed észre, hogy kiábrándult belőled.. Lehet csak elfogadta azt az álláspontot, hogy nem kell neked. Aztán belenyugodott.
2011. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen az idáigi válaszokat!


"Lehet csak elfogadta azt az álláspontot, hogy nem kell neked. Aztán belenyugodott."


Pontosan...Viszont amikor hirtelen megadtam neki az esélyt, akkor történt az hogy nem kellek neki..Lehet azért mert azt hiszi ő az utolsó esélyesem...vagy hasonló.

Meglátjuk, majd próbálkozok...köszi mégegyszer!

üdv

2011. nov. 29. 01:33
 5/5 anonim ***** válasza:
én ebben az esetben valahogy úgy érezném magam hogy 'ha nincs ló jó a szamár is..'
2011. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!