Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Ismerkedtek idősebb fiúkkal, ha igen mennyi idősekkel maximum?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

ma 23:07


Igazit? Egy 13 évesben? Nem mondom láttam már olyan nagy mellű feszes testű kis tinit akit elkaptam volna bármikor de hogy 13 évesen a testieken kívül is igazi legyen..... Nem hinném.

2011. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
szerintem a nagyon nagy korkülönbség nem a legjobb... persze ez függ a lány gondolkodásától és attól hogy milyen elvárásaid vannak.
2011. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

ma 18:53


persze, tudom én is, de amikor az ember fia már a kutyának sem kell, vagy nem mer kezdeményezni csak pár doboz sör után és még úgysem tud jó szövegekkel hódítani egy lányt sem meg, akkor már úgy van vele, hogy mindegy a kora csak szeressen már valaki, akit azért én is tudnék


nem nagy igényem van, egyedül a túlsúlyos lányoknak nincs esélye nálam, ők nem vonzóak testileg számomra

2011. nov. 29. 19:04
 24/39 anonim ***** válasza:

Engem is nézhettek hülyének de 15 éves létemre 18 éves barátom van.

Ja és mondom, annak a válaszolónak aki nem hiszi,hogy 13 évesen meg lehet találni az igazit.---> Én 13 éves korom óta együtt vagyok vele és nagyon boldogok vagyunk. Imádjuk egymást. Szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk.

Miért ne találhatnának egymásra??


Na és akkor a válaszom:

Ne aggódj kedves kérdező. Járj el szórakozni, barátokkal és hidd el egyszer csak betoppan a nagy Ő.:))

2011. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

ma 19:08


Eljártam én egészen addig, amíg nem láttam meg, hogy a szórakozóhelyeken mennyire buta, utálatos, felszínes lányokat lehet találni csak, akik a magamféle, alacsony, szerény, kedves fiúkat észre sem veszik.


Sőt még majdnem meg is vertek, amiért bepróbálkoztam az egyik lánynál ittas állapotban, persze utána jöttem rá, hogy hapsija van.


Valami más hely kéne, vagy nekem is ilyen bunkó állattá kell változnom, aki erőszakos, ordibál és izomkolosszus.

2011. nov. 29. 19:15
 26/39 anonim ***** válasza:
Hát a bulikban, diszkóban valóban elég sok a buta partip**sa.
2011. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
szerintem azzal semmi baj, hogy fiatalabb lányoknál próbálkoznál, viszont meg tudom érteni azokat a lányokat is akik ebbe nem mennek bele.
2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Damien313 válasza:
a " túl idős vagy hozzám" az habi duma..más nem jön be neki, de így egyszerűbb lekoptatni
2011. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

ma 01:46


tudom, nem vagyok hülye


van 14 éves húgom, ő is mondta, hogy mennyi korabeli barátnője jár vagy járt vagy csak feküdt le már 21-25 éves pasikkal is!


szóval...

2011. nov. 30. 01:52
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha valaki a korod miatt utasít vissza, akkor éretlen vagypedig csak ürügy. Plusz-minusz 5 év még belefér, és ezen az intervallumon belül kortól függetlenül lehet megtalálni az érett gondolkodásmódú lányokat, illetve a te esetedben azokat, akik hozzád hasonlóan csak törödésre vágynak, és nincs semmilyen extra igényük. Szóval csak annyi, hogy ne add fel. Már írtad hogy a gátlásaid miatt személyesen nem megy olyan jól az ismerkedés, mégis azt mondom neked, hogy egy személyes kikosarazásból is több tapasztalatot lehet nyerni, mint egy jó msn beszélgetésből. Nem muszáj részegre inni magad hozzá. 1-2 + 1feles tömény már képes oldani az ember hangulatát, és mégha nem is lopod a lány szívébe magad, pusztán csak egy jót sikerül társalogni személyesen egy idegen lánnyal, az is rengeteg önbizalmat és tapasztalatot tud kölcsönözni a következőkben. Szórakozóhelyekre sokat jártam annó, és egyetlen barátnőmet sem ilyen helyeken ismertem meg. Spontán hozott össze velük a sors, volt akit buszmegállóban, volt akit egy kajáldában szólítottam le. Ne akarj mindenképp megnyerő lenni. A "jó duma" baromság. Humorérzék nem árt, de az ilyen tipikus csajozós dumáktól szerintem csak falra másznak. Ha a szitu épp lehetővé teszi, a kedves gesztusokkal lehet a legtöbbet elérni. Ha nem tudsz épp mit mondani, akkor egyszerüen köszönj el. Ne érezd kellemetlenül magad. Engem százszor több lány hajtott el egyből, mint ahánynak szimpatikus voltam. De ez soha nem vette el a kedvem. A vadász is türelmesség által ejti el a vadat ;)
2011. dec. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!