Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Ismerkedtek idősebb fiúkkal, ha igen mennyi idősekkel maximum?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ismizz a badoon, diszkók helyett.
2011. dec. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
74%
17 vagyok, de én simán bevállalnék egy 25 éves pasit is. persze ehhez kell az hogy hasonlóan gondolkozzon mint én, meg még ne akarjon gyereket meg összeköltözni és hasonlókat. amúgy meg független a kortól hogy ki mennyire érett. találkoztam már olyan 18 évessel hogy sokkal érettebb volt a koránál,meg olyan 37 évessel aki olyan 15 éves szinten volt.
2011. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
sziasztok. en egy 14 eves csaj vagyok es 22 eves a baratom, van aki azt mondja hogy nagy hozzzam mivel 8 evvel idosebb nalam,mar lassan egy eve jarunk,de minket a kor nem zavar...es szerintem is ha valakik szeretik egymast akkor a kor nem szamit,csak a szerelem.
2011. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

08:51 A te kérdésed volt , ami miatt mi összejöttünk a barátnömmel , de irtam is rá, a sokadik válaszban :)

Mi sem bánjuk, jobban összeillünk mint gondoltuk volna

2011. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nekem maximum 18 éves lehetne. Persze a személyiségétől függ. A legjobb szerintem a nálam 1,2 évvel idősebb fiú. (16-17)

15/l

2012. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nos én egy 17 éves lány vagyok és nálam ez nem így megy, h minél idősebb annál jobb. Bár igaz, nem igazán jó (nálam) ha fiatalabb a fiú, de maximum 28 év. Nem nem ciki a korkülönbség, sőt én szeretnék is, ha a fiú lenne minimum 2 évvel idősebb, annyi kell!

17/L

2013. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy merjen odajönni és ismerkedni. Komolyan, az hiányzik a mostani fiúkból, hogy merjenek megszólítani egy leányt. Persze, idősebb pasik udvariasak, kedvesek, lehet velük beszélgetni és jó a humoruk, tapasztaltak, és érett a felfogásuk, ami nagyon vonzó :) :$ De azért szerintem van egy bizonyos keret, én például olyan 28 éves a maximum és le kell vennie a lábamról, akarjon velem beszélgetni és velem lenni (minden értelemben) és tudjon udvarolni. :))

Szóval nálam nem alakulhat ki eleve vonzalom sem, ha nincs meg az a kifejezetten férfias magabiztosság és tartás, ami lássuk be idősebb pasiknál van jelen főként (természetesen tisztelet a kivételnek) épp ezért a kérdésre válaszolva, igen ismerkednék, na ná, ha kiérdemli :))

17/L

2013. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Ne a neten ismerkedj, mert az osszes lany azt gondolja h egy nagy kocka gyik vagy! Egy csomo no hiheti azt h egy pedofil vagy egy bunozo vagy! Legy vicces mert az olyan sracokat mindenki szereti!
2014. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Nálam max a 19-20

16/L

2016. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!