Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett újabban az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett újabban az összes vámpír homokos?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. az Alkonatban arra az undormány vámpírra, aki egymaga globális felmelegedést okoz, vagy pl. az interjú a vámpírral filmben arra az enyhén langi vámpírra.
2011. nov. 29. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a trendi. Gondolj csak a szétszolizott plázaboycsikra, vagy a menővagyokhlesz@rlak típusú f@szingerekre. Ezt nyomatja a média, hogy el lehessen adni a sok selejtet, amit a divattervzők stb. megálmodnak. Ebben van a pénz, ennyi az egész.
2011. nov. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: pl a legutóbbi x-faktor adásban az egyik srácra (nem tudom a nevét) képes volt ráadni a stylist egy olyan sálat, amit még egy jobb ízlésű lány sem venne fel szerintem. sajnos ez a mai helyzet, anélkül nem lehetsz menő és sikeres, hogy ne lennél egy kicsit langyi, vagy legalább is ne tűnj annak. Ma már nem az a férfi, aki nem fél összekoszolni a farmerét, és akinek jólesik egy hosszú munkanap után a zuhany alatt lemosni magáról az izzadságot, ma már attól vagy minél férfiasabb, ha a farmerod olyan szoros, hogy a heréidet felnyomja a torkodba, és a nap végén nem az izzadságot, hanem az 5 centi alapozót mosod le a pofádról.
2011. nov. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Váááájjjj... Istenem elképzeltem amint egy srác este megjön levedli koszos nadrágot... belép a fürdőbe... és lemossa az izzadságot... én meg szívem szerint oda lépnék, átkarolnám a hátát, és jó alaposan átmosnám... mindenhol ;)

Egy picit beindultam asszem :)


Na de, hogy a kérdésedre is válaszoljak: trend. Az emo térhódításával jöttek a lányos fiúk is, akik hát valljuk be cukik mint egy palotapincsi a kismasnijával, de emberszámba (férfiszámba) nem lesz vehető soha. Ezt a problémát megoldották frnakón, úgy trendivé (de hülye szó) tették a homokosságot, a cukiságot és média gőzerővel dolgozott azon, hogy az új "férfiideál" helyet kapjon. A legsérülékenyebb korosztály persze a tinédzser, akik bőszen fel is vették a változás áldatlan szelét, és így már a folyamat megkapta a kezdő lökést, így gerjesztve a rendszer önmagát.

Szóval most már nem a trend életben tartásáért kell a sok homiság, hanem az eladhatóságért. Bármit szemetet amit meg akarsz etetni a közönséggel azt

1. tinikre kell rátukmálni

2. emo, vagy homár csomagolás kell neki

3. folyon a nyáltól és a pink romantikától


Ez a tuti recept!


Szomorú dolog ez, de csak úgy lehet ellene tenni, ha egyre több tini ébred öntudatra, és rájönnek, hogy ez is csak egy tömegmanipuláció, amiben ők a kísérleti nyulak.


22/L

2011. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 09:01

Istenem,ennél jobban nem lehet összefoglalni a témát!

szóról-szóra egyetértek a csajszival,és ilyen velem itt még nem fordult elő!

24N

2011. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!