Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem baj van velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem baj van velem. Vélemények?

Figyelt kérdés
az van, hogy mostanában nagyon fel tudnak izgatni a női lábak. úgy is inkább bokától lefelé, zokniban vagy az nélkül, nagyon felizgat. de nekem jó így, csak nem merem felvállalni, mert egy kicsit beteg dolognak tartom, és a legjobb barátom akinek elmondtam, ő is azt mondta hogy valami nincs rendben. de megértette. és amikor a legszexibb (..lány..) osztálytársam nem tesizett, a tornateremben le kellett vennie a cipőjét, és zokniba beült órára, nagyon felizgatott a látványa... akkor mondtam az említett barátomnak, hogy nézze csak meg, aztán azóta van egy közös témánk, neki is bejött. 15/F vagyok. mi a véleményetek erről? (Lehetőleg csak normális válaszokat kérek)
2011. nov. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

lábfétis?!nem gáz!és nem is beteges!

ha pl vonzódnál az állatokhoz,na akkor más lenne a véleményem!

nincs ezzel probléma,ne aggódj miatta!:)

24n

2011. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Láb fétish.. szerintem egyáltalán nem beteg.. engem főleg a combja fog meg a hölgyeknek, kis vékony simulós naci meg ilyenek áhh.. vagy csak sima combfix *.*

Mindenkinek más jön be..

2011. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kendrazoltan ***** válasza:
ez nem baj, minden normális fiú/férfi szereti a női lábakat. Te most az átlagostól kicsit jobban rákattantál a témára, de ez nem betegség és nem üti meg azt a szintet, amit lábfetisizmusnak hívnak...
2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. de már azon is gondolkoztam sokat, hogy megkérem, karácsonyra adjon nekem egy pár zoknit. (olyat ami már volt rajta.) inkább ezért tettem fel a kérdést, már megijedtem magamtól...
2011. nov. 29. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyet ne kérj tőle!
2011. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem fogok, nem akarok rosszba lenni vele, vagy .. hát akkor mit gondolna rólam.. de ez járt a fejemben, és inkább feltettem a kérdést..
2011. nov. 29. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj ezen én is oda vagyok nagyon nagyon a női lábakért de én egészében deréktől lefelé , és engem is ugyanígy izgat ha látom egy általam érdekelt lány lábát akár zokniban , a szép lábak vonala úgy ahogy van egybe .. hm :)
2011. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!