Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vesznek észre a pasik, ha minibb szoknyában vagyok, máskor meg nem? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem is mini, hanem csak annyi, hogy térd felett van, meg hozzá egy szép top-és voilá, máris forognak utánam. Nem is sminkelek, hajam is csak annyi, hogy hosszú és hullámos, semmi különös fazonja nincs. Ám a szoknyák meg topok nem az én világom, ugyh hanyagolom is őket. A kényelem híve vagyok inkább, nem törődöm sokat a külsőmmel. Van, aki így is észrevesz, de van, aki csak és kizárólag a kihívóbb verzióban, ha lehet egyáltalán kihívónak nevezni. De miért? Ennyire a külsőre mennek az emberek?
2011. nov. 29. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért néznek, mert dugni akarnak veled. A sütit is jobban kívánod, ha az orrod előtt lóbálják.
2011. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki kihívóbban öltözik egyértelmű, hogy jobban megnézik. De ez nem azt jelenti, hogy anélkül nem. :-)


Vagy lehet csak úgy látják, milyen jó lábaid vannak. :D

2011. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy harry potter belevarázsolta a ruháidba a láthatatlanná tévő köpenyét ezért ha mást veszel fel akkor nem látszik a lábad.. miniszoknyába meg már nem tudott varázsolni mert Voldemort orrához kellett a cucc hogy valahogy eltudják tüntetni...
2011. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Odaírtad hogy "Tisztelet a kívételnek" úgyhogy szerintem, máris tárgytalan a kérdésed, mivel ezzel a kijelentéssel, te magad állítottad hogy igenis, van aki észrevesz úgy is ha nincs kinn a pics*d
2011. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes lenne, ha a térdem felett kezdődne a fenekem... Olyan rövid szoknyát azért nem vennék fel...

Igaz, pontosítok: a pasik 99%-a akkor vesz észre, ha szoknyában vagyok.

2011. nov. 29. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

"De miért? Ennyire a külsőre mennek az emberek?"


Igen. Ne mondd, hogy téged egyáltalán nem érdekel...

Ha jól nézel ki, akkor mindegy mi van rajtad, ugyanúgy megfognak nézni. Ha viszont nem vagy valami csinos, akkor csak akkor fognak jobban megnézni, ha így öltözködsz. Ezzel nem a kinézetedről alkotok véleményt, lehet, hogy nagyon jól nézel ki:) De általánosságban ez az igazság.

2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek egyet az előzővel; alapvetően nyáron én is jobban megnézem az utcán a nőket, mint télen, na vajon miért?! :) Mert elsőre mindenkit a külső fog meg, ami leginkább hiányos öltözékben látszik. Egy képet azért mutathatnál. :)
2011. nov. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blossom Bright válasza:

Hello! :)


Szerintem az a megfejtés, hogy olyankor, amikor szoknyában (nőies ruhában) vagy, sokkal nőiesebbek a mozdulataid is... :)


Figyeld meg, hogy más olyankor a viselkedésed, a testtartásod, a kisugárzásod, mint amikor "macinaciban" és tornacipőben vagy. Szerintem ezt veszik észre, ezt érzékelik elsősorban, főleg, mivel írod is, hogy nem kihívó ruhadarabok.

2013. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!