Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi lehet a baj velem? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi lehet a baj velem? 16/L

Figyelt kérdés
Átlagos lánynak tartom magam, nem a legújabb divat szerint öltözködöm, de stílusosan, ápoltan.. figyelek magamra, ahogyan kell, próbálok mindenkihez kedves lenni, segíteni másokon ha tehetem.. de néha nálam is kiborul a pohár és tudok agresszív is lenni, amire nem nagyon vagyok büszke..verekedősnek is tartanak, de szerintem az nem baj ha egy lány megtudja védeni magát..sokan mondják, hogy szép vagyok stb. de én ezt nem veszem észre, mert vannak oszt..társaim akiknél engem szebbnek mondanak..nekik mégis mindig van pasijuk, körbe zsongják őket..bennem van a hiba szerintetek? vagy milyen lánynak kellene legyek, hogy bejöjjek a pasiknak?
2011. nov. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Maradj ilyen amilyen vagy! A fiúkkal van a baj!Nem tudnak téged értékelni!Hidd el rád is rád talál a szerelem!Légy türelmes én is az voltam és megérte várni!Nagyon boldog vagyok most az első barátnőmmel!


18/f

2011. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cselekedj úgy ,hogy közben és utána jól érezd magad!Ne számítson más emberek vélemény, merj különbözni, legyél boldog!(Még egy nagyon fontos dolog:gondolkozz, és keresd az összefüggéseket!!Még egy kis segítség a Titok c. film és könyv segít boldoggá tenni ,nekem bevált)

16/F

2011. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne verekedj! Csak ha megtámadnak. Amúgy maradj ilyen és várjál. Lehet, hogy azok a pasik még nem látják a normális lányok értékét. :D
2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az erő veled van
2011. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldesz privátban magadról képet?:)
2011. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, az alapján, amit írtál, nekem szimpatikusnak tűnsz. Lehet az a baj, hogy inkább a félénkebb fiúknak tetszel, és nem mernek kezdeményezni. Csak azért ne változtass magadon, hogy jobban bejöjj a pasiknak, inkább ha megtetszik neked egy fiú, próbáld meg jelezni ezt felé, vagy kezdeményezz te. Biztos lesz sikered.
2011. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el, de már ennyiből tudom: túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácokat veszed észre.
2011. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:

Nekem még az is tetszik benned, hogy nem dobod oda magad

az első hülyének, csak azért, menőnek gondoljanak, mond-

janak! Várjál még, vannak normális fiúk is!

2011. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!