Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bunkók velem a fiúk a...

Miért bunkók velem a fiúk a suliban?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Kissé kívülálló féle nem bántanak sőt tudok beszélgetni szinte mindenkivel csak ált.egyedül ülök magamba.Kiközösítéssel indult.De már változott.De pl a fiúk nem annyira bunkók,undokak a többi lánnyal mint velem(az osztályban)Nem kell durva dolgokra gondolni csak pl:nem úgy kezelnek.Amikor még egy rossz szót nem szóltam rájuk akkor is olyanok voltak h csak mellettem ne kelljen ülni meg ilyenek meg mindenkit előreengedtek az ajtóban csak engem nem.Na meg én vagyok a csúnya egy időben meg h mostmár mindenkjó csaj az osztályban csak én nem.Meg mondjuk beülök a helyére mert hiányzott a padja és mindenki előrébb jött ha más lett volna odahúz egy padot nekem meg odaszól h takarodjak.Na persze jól kiosztottam de mind1.A kiközösítés miatt van v miért ilyenek?Még azt hozzá kell tennem h soha nem megyek ezzel az osztállyal bulizni.(csak azért ebbe a kategóriába írtam mert itt gyors válaszokat kapok meg többet is)
2011. okt. 3. 20:02
1 2
 1/12 cevapos10 válasza:
én is ki rekesztet vok :P jó ez igy nekem tetcik amikor emgyek a pad felé mindeki fel áll és elmegy nem vagyok budoske kellemes illatom van ha mondhatom ezt ( igen van egom ) ha gondolod elbeszélgethetunk hogy tégy ellene irj privit hogy vegyuk fel akapcsolatot és segitek meg odalni a helyzettet 15 /f
2011. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Az igazi okát én nem epp tudom.Neked köll rájönni hogy , mi az aamiben másvagy mint ök .Esetleg valami roszat csináltál amiért igy kiközösítenek.Mert akit tudok hogy kilett közösítve az egyik az azértmertmegbukott , meg nem beszélt semmit , nem is barátkozott, meg szegínyvolt,(büdös).

Másik , meg mert mindig más fiuval volt, nem járt iskolába , rosz jegyei voltak,az anya nem is tudott róla hogy nem járt iskolába.

Szóval nemtudom hoyg neked milyen a viselkedésed.Általában az ugyvan ha valaki nem olyan mit az átlag akkor avval már csak is baj lehet,szerintem.

2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
kisugárzás, meg az lehet a baj hogy az osztályban rossz kép alakult ki rólad és te vagy az akit mindenkinek cinkelni kell.. (bulizni is szoktál járni? mert akkor öltözködéseddel lehet nincs baj, küldj képet priviben h a fejedet kiszeded és segíthetek :D)
2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Súlyos önértékelési problémáid vannak. Ha kiközösítés folyik irigykedés közbe játszik.ne legyél csöndes, te is próbálkozz velük beszélgetni.


Üdv. Don Juan-

2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az utolsó mondat nem az én gondolkodásmódom , hanem a véleményme hogy legtöbben akik valakit kiközösítenek igy gondolkodnak :) érthetö ?
2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem szoktam járni bulizni sajna nincsenek barátaim mert 6 osztályosba mentem a régiekkel nem tartom a kapcsolatot náluk meg így jártam.Arra már rájöttem miért közösítettek ki.Anno az volt a baj h szinte mind ismerte a másikat valahonnan és én pont új voltam ráadásul szívózós osztály volt divatból kiszemeltek h szivassanak(jó tanuló voltam csendes valóban nem tudtam nagyon barátkozni és az öltözködésemmel voltak gondok + kamaszkori probléémák de mára ebből már semmi sincs szép fokozatosan változtattam de úgy döntöttem h távolságtartó maradok velük szemben) tesóm szerint mert áldozatnak nézhettem ki aki komolyan vette ezeket a dolgokat és azért jártam így.Mivel én voltam akit szekálni kellett ebből jött is a kiközösítés.De engem ez már nem érdekel már 8 dikban is eldöntöttem h direkt távolabb maradok tőlük de azért normális vagyok ha beszélgetek velük.Én csak azt nem értem h már ez rég nem divat h csesztessenek már csak vagyok magamba de azért szoktam néha beszélgetni is egy-két emberrel.De a fiúk kezdettől fogva ilyenek és most is pedig már nem divat ez és nem értem miért.
2011. okt. 3. 20:22
 7/12 anonim válasza:
sz@rd le
2011. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem foglakozom vele de az okára kíváncsi vagyok
2011. okt. 3. 20:28
 9/12 anonim válasza:
kééépet h hogy öltözködsz :D
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Perselus Piton-t sem bírták a suliban, aztán megnézném azt a sok köcsög varázslót, hogy mire mentek volna nélküle... >_<
2011. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!