Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig töknormális voltam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig töknormális voltam meg minden, hozzám hasonló 17 éves srácot biztos nem találtok de mégis mért ilyen akkor az életem?

Figyelt kérdés
Most nem írom le megint mert már van fent erről egy kérdésem, de ahogy írtam eddig tényleg nagyon jó fej vagyok, nem járok sehova és még sincs barátnőm, elterveztem hogy mostantól az ellentétem leszek mert arra is képes lennék, csak azok válaszát várom akik voltak már ilyen helyzetben.
2011. nov. 29. 21:05
 1/7 zaphod ***** válasza:

Én pont ilyen voltam. Pont ugyanezt a kérdést akár ki is írhattam volna egy éve.

Felteszem, a kérdésed az, hogy miért nincs barátnőd.

Nekem is akkor pont elegem lett abból, hogy egyedül vagyok. Megpróbáltam hát nyitni mindenki felé. Tudatosan elemeztem minden lány viselkedését velem szemben, próbáltam olyan tulajdonságokat kialakítani, amik szerintem egy lánynak tetszenek. Nagyon félénk voltam, valószínűleg te is az vagy. Nagyon óvatosan közeledtem a lányokhoz, és a szalagavató-keringőpartneremmel össze is jöttünk. A kapcsolat felépítése kb. 3 hónapba telt, és 2 hónapig tartott, kellett hozzá nagyon sok szerencse, és még több bátorság. A vége után visszatért a te állapotod, csak kb. 5x olyan erősen. Akkor éppen érettségik voltak, és én mindent a társkeresés mögé soroltam be. Pl. a nyelvérettségiket pont azért vártam, mert ott lehet a gyakorlás ürügyén beszélgetni lányokkal. Így egyre jobban feloldottam a gátlásaimat, és egy nyári táborban megtaláltam a mostani barátnőmet. Hatalmas szerencse kellett hozzá, és ha nem próbálom meg oldani a gátlásaimat, nem sikerül.

Én tehát csak a szokásos tanácsot tudom adni: Legyél bátor, próbáld meg feloldani a gátlásaidat, és várd meg a megfelelő pillanatot, és ne habozz. Ha én nyáron haboztam volna, most itt ülnék egyedül.

18F

2011. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát tudod bíztos neked is eszedbe jutott akkor hogy mondani könnyebb mint megteni, és amit ott írtál a közeppén


,,A kapcsolat felépítése kb. 3 hónapba telt, és 2 hónapig tartott, kellett hozzá nagyon sok szerencse, és még több bátorság. A vége után visszatért a te állapotod, csak kb. 5x olyan erősen,,


ebbe elég rossz még belegondolni is.

2011. nov. 30. 17:05
 3/7 zaphod ***** válasza:

Igaz. Mondani könnyebb, mint megtenni. De ha elkezdesz pici lépéseket tenni, rájössz majd, hogy nem harapnak a lányok. Ezenkívül van egy nagyon jó barátom, akinek van barátnője, és nagyon sokat segített abban, hogy több bátorságom legyen a lányokhoz, mert _bármit_ megkérdezhettem tőle, és nagyon jó tanácsokat adott.

A két hónapos kapcsolat pedig csodálatos volt, és attól függetlenül sosem bántam meg, hogy vége lett, és utána 5x olyan rossz volt. És ebbe nem csak belegondolni rossz. Brrr. Sokkal rosszabb, ha pontosan tudod, hogy mi hiányzik.

Hajrá!

/első válaszoló

2011. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Velem ugyan ez volt kb. 1,5 éve, csak nekem minden lány azt mondta hogy "Túl jó vagy", mintha az lett volna a bajuk hogy normális voltam... Elhatároztam hogy megváltozom, ha nem is nagyon, de kicsit 'megromlok'

Ennek az lett a vége, hogy még mindig nincs barátnőm, de sokkal jobban érzem magam. Nem szorongok ha egy lánnyal beszélgetek, lazára tudom venni. Hogyha meg komolyabb dolog alakulna, akkor bármikor elő tudom venni a 'régi énemet'amit egy komolyabb kapcsolatban azért értékelnek a lányok:)

Csak akarni kell! :)

2011. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kedves illető!

Bár azt kérted, csak azok válaszoljanak, akik voltak már ilyen helyzetben, én mégis megtenném.

Semmiféleképpen ne legyél az ellentéted, már ami azt illeti, hogy egy normális gondolkodású fiú vagy, ugyanis a mai világban elég nehéz egy olyn srácot találni, mint amilyen te vagy. azonban azt sem tanácsolom, h ne menj sehova, ugyanis csak ugy tudsz emberek közelébe menni, vagyis lányok közelébe menni. becsüld meg önmagad, légy tisztában az értékeiddel, mert nagyon különleges ember lehetsz a leirtak alapján, főleg ennyi idősen! Aminek jönnie kell, az ugyis jönni fog, de ha már a láyokról van szó, akkor is ugy válassz, hogy légy tisztáában önmagaddal, ne engedd, h kihasználjanak! sok sikert és kitartást

22/L

2012. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csokasi-a81 ***** válasza:
Maradj olyan amilyen természetesen vagy, tanulj rendesen. A szerelem nem időre megy, lehet holnap, lehet 2 év múlva, de biztos fogsz találni egy normális csajt, ha te is az vagy, és nem kezdesz el "megbarmulni". addig találd ki magadba, hogy milyen lánnyal éreznéd jól magad, és türelmesen keressd Ő-t! Kitartás!
2012. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy már egy kicsit késve írok, de azért én is elmondom az én történetem. 16 évesen nekem is ilyen problémáim voltak és én is meg akartam változni. Elkezdtem basszerozni, bandát csináltam. Jöttek a bulik, a cigi, a pia, a csajok, aztán még több pia, aztán még több csaj, meg még több minden... Most itt vagyok 21 évesen, az első elvonómról kijőve, és azon gondolkozom, hogy megérte-e?


Nincsen baj a változással, sőt nagyon nagy szükség van rá, és én csak bátorítani próbállak, hogy változz.

DE 2 DOLOGRA NAGYON FIGYELJ:

1. NE FELEDD, HOGY VALÓJÁBAN KI VAGY!

2. FIGYELJ ODA HOGY MIKET CSINÁLSZ!


ui.: az ember mindig tudja, hogy mit akar, csak néha kívülről kell magát néznie!

2012. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!