Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek eláruljam h az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek eláruljam h az osztályba szerelmes vagyok valakibe?

Figyelt kérdés
Felelsz és merszeztünk és megkérdezte tőlem h az osztályból szerelmes vagyok-e valakibe.Én azt válaszoltam igen és ő azóta folyton ezzel piszkál h áruljam el neki kibe vagyok szerelmes.Én elárulnám neki csak már volt 1 alkalom amikor elmondtam neki valamit és egyből elmondta mindenkinek.De most már nem ilyen,de ha elmondom neki és visszahallom?Tanácstalan vagyok :S Még senki se tudja h kibe vagyok szerelmes.
2011. nov. 30. 14:32
 1/7 MariskaHargitai ***** válasza:
Ne a barátnődnek mondd el, hanem annak akibe szerelmes vagy! :)))
2011. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még azért nem akarom neki elmondani mert most szakított 1 hete a barátnőjével.
2011. nov. 30. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
nem b@szkii írd ki facebookra az a divat -.-
2011. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lol de édes a kérdező :D

aszittem h csak az én koromban (igen az őskorban) mulattattuk magunkat ilyennel... bár mi táborba csináltuk és az ügyeletes tanár vetett véget ennek amikor éjfélkor felhúztuk a kútból az egyik osztálytársamat, mert az votl a feleadata h ereszkedjen le :D


am meg kedves kérdező szerintem várd meg míg túlteszi magát de az első pillaantban ugorj mert ő viszont tovább fog lépni ha nem tudja h akarsz tőle vmit :)

2011. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából ő már a szakítása után 1 nappal túltette magát ezen,mosolyog,hülyéskedik.De milyen lenne már ha egyből neki ugranék? Biztos azt gondolnák h én milyen haszonleső vagyok :S
2011. nov. 30. 14:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor elmondjam a barátnőmnek?
2011. nov. 30. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább a fiúnak mond el és akkor a barátnőd is meg fogja tudni, ha összejöttök, ha nem akkor is:)
2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!