Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bolonditsam magamba, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolonditsam magamba, h orulten szerelmes legyen belem?

Figyelt kérdés
En nagyon szeretem, viszont o engem nem, s szeretnem ha sokkal jobban szeretne, mit tegyek?
2011. nov. 30. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

itass vele szerelmi bájitalt mint a harry potterbe!


ezt nem lehet irányítani. ha nem akar téged akk nem tudsz mit tenni. :) sztem ne is nagyon próbálkozz, mert az csak idegesítő tud lenni (ergo megutál téged)

2011. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat sajnos a fele haladunk, hogy tenleg megutal, sokat hivom, es megy az agyára. De ha nem bírom nélkule mit tegyek, Szeretem, s féltem!!!
2011. nov. 30. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig legalább megadhatnád a lehetőséget, hogy te hiányozz neki.
2011. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerelem = szeretet + testi kívánat

mivel téged szinte utál, alapból nulla az esélyed. valamint nem hiszem h testileg kíván, hiszen akk nyitottabb lenne feléd.

és minek kéne megadni az esélyt ha abszolút nem az esete? ennyire erővel akk bárki bárkibe beleszerethet...

2011. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted, félted, akkor gondolom jót is akarsz neki. Ha pedig jót akarsz neki, akkor tudnod kell ELENGEDNI Őt!
2011. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 93Mumus ***** válasza:
Hagyj békét...Keress mást. Én is épp egy ehhez hasonló szituból lábadozok (csak én nem zaklattam a lányt). Engem is nem rég kosaraztak ki, szval tudom milyen érzés, ráadásul oszt társam, szval össze vok zárva vele napi 7 orába 1 terembe + amúgy jóba is vagyok vele.Kb 2 Hete kérdeztem meg. Az elején nagyon sz@r volt, de mostmár annyira nem is érdekel. Felejtsd el őt, keress valamit ami érdekel és leköt. Probálj minél kevesebbet gondolni rá. Van 1 csomó csaj aki szívesen járna veled. Azokat keresd, ne töltsd az időd olyannal aki nem értékel...
2011. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
talan igazad van, mindent megadtam neki, s o meg ugy van vele, hogy ha mar hivom az is zavarja valamikor :((( pedig annyira szeretem, s nagyon rosszul esik
2011. nov. 30. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 19.38 vagyok


Persze, hogy rosszul esik, de muszáj továbblépned és megadnod magadnak is az esélyt, hogy találj egy olyan fiút aki majd szeret téged és megbecsül.


Nem szabad olyan szekér után futni, ami nem vesz fel!

2011. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!