Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ha írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ha írok egy levelet annak akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem kell egyből azt hinni h ilyen facebookos majom vagyok aki mindent csak facebookon ír ki stb.... Csak élőben egy kicsit nehéz lenne.De még azon is gondolkodtam h nem fogja-e megmutatni valakinek és akkor röhögnének rajtam :S
2011. nov. 30. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én aztmondom vegyél bátorságot magadon és állj elé
2011. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz :S
2011. nov. 30. 17:28
 3/13 anonim válasza:

Én már írtam levelet a szerelmemnek...

Nem tudom hogy már nem tetszettem neki(mert jártunk), vagy a levél miatt szakított...

Szerintem tedd azt amit helyesnek érzel... Egyébként fiú vagy, vagy lány és hány éves vagy?

Ha megmondod és úgy vélem meggyezik a korcsoportunk akkor talán elmondom az email címemet és akkor majd segítek...

Csak még sajnos semmit sem tudok rólad ezért nehéz igent vagy nemet mondani... Én Lány vagyok 10 éves.

2011. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14/L
2011. nov. 30. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, írjál, de ne e-mailt vagy FB-n mert ezek szánalmasak. Írj rendes levelet kézzel, tollal és add fel vagy tedd be a postaládájába ha a közelben lakik.

Ha nem tudod a címét, akkor ott a napló, nézd meg, mert gondolom még suliba jársz.

2011. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne írjál,főleg ne facebookon,sztem nem járnál vele jól,ha nem jössz be neki lehet kiröhög vagy megaláz,inkább élőben kéne megismerkedni barátkozni,mert addig még nem ismeritek egymást,nem is lehetsz szerelmes
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor inkább már chaten kezdj el vele beszélni. a levél elég láma
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy irtó nehéz elé állni, de ezt kéne tenned. A facebook-on történt szerelmi vallomás mostanában eléggé elterjedt, de nem túl célszerű. Már csak azért is jobb személyesen, mert azonnal leveheted a reakcióját.
2011. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ezt csináltam pár napja, de még arra sem méltatott a srác, hogy válaszoljon.

Én sem töltöm minden időmet facebookkal, de nagyon féltem elé állni, ezért így írtam.

Utólag belegondolva jobb lett volna, ha próbáltam volna a közelébe kerülni és megismerni egy kicsit ahelyett, hogy mindjárt beleugrottam és elmondtam neki mit gondolok.


Szóval a lényeg: próbálj meg barátkozni vele és ha úgy látod, hogy vevő a dologra, megmondhatod neki azt amit érzel!


Sok sikert! ;)

2011. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én szoktam vele beszélgetni és tök jól elvagyunk egymással.De van néhány fura dolog pl.:órán felnézek és néha engem néz. És csak úgy mosolyog.Meg néha mélyen a szemembe néz.Meg egyszer egymás mellet ültünk és a lábával a lábamat piszkálta.
2011. nov. 30. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!