Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti a legszebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti a legszebbnek látjátok a barátnőtöket vagy azért nem vagytok ennyire elfogultak?

Figyelt kérdés

Tisztában vagytok vele, hogy vannak nála szebbek, vagy épp kívánatosabbak stb, csak nektek ő kell? Azért kérdem, mert nem vagyok egy álomszépség, a barátom biztos látja, hogy vannak nálam szebbek, sokkal szebbek, de én kellek neki. Nem zavar ez titeket olyankor ha láttok egy szebbet? Hogy jaj nektek is lehetne egy kicsit szebb barátnőtök? Hogy van ez?

Kérek szépen mindenkit rendes válaszokat kérek, ne oltsatok le, elég önbizalomhiányos vagyok ígyis.

Köszönöm


2011. nov. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez így van. Mindig vannak szebbek de nekünk a barátnőnk kell.
2011. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután van barátnőd, nem érdekel, hogy melyik lány szebb nála. olyankor egyedül a barátnőd a tökéletes nő :D
2011. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az én barátom nem így gondolkodik :( Megszokta sunyiba nézni a jó nőket, van kedvenc szinésznője is, ő is nagyon szép.
2011. nov. 30. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Minden férfi megnézi a dekoratív nőket. Ez olyan mint neked egy csoki kiállítás, megkóstolnád, beleharapnál, aztán feleszmélsz, hogy a bilibe lóg a kezed, és szorítasz egyet a barátnőd kezén. Szerintem minden férfitársam így gondolkodik.

Én kifejezetten nem is próbálkozok annál aki a legjobban tetszik (mindenkinek), mivel tudom, hogy annak biztosan csak a pénzem kellene, és kikosarazna, miután felélte.Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan meg akarnák szerezni, ezért féltékenykedhetne az ember.

Ne legyen rossz az önbizalmad, biztosan találsz magadnak olyan párt aki mint külsőleg, mint belsőleg elfogad, és szeret.

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régóta vagyunk együtt, ő azt vallja, hogy így tetszek neki. Csak mégis rossz mikor csinos lányok észreveszik valahol és ő is megnézi őket.
2011. nov. 30. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a legszebbnek látom, ugyanis a szépséget nem csupán a külső adja. A személyiség rettentő nagyot tud dobni, hiszen ha jól érzem magam vele, akkor ha ránézek, jó érzés tölt el, ezért jó ránézni, ergo megszépül (Mórickamódon magyarázva). És mivel a barátnőmbe szerelmes vagyok, meg anélkül is szépnek láttam, ezért a két részszépség összege magasan kenterbever akárkit. Nincs számomra nála szebb és kívánatosabb.
2011. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!