Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kopasz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kopasz, szanaszéjjel kokszolt testű bmw-s, mercis muksók úgy váltogatják a csajaikat mint más a zokniját?

Figyelt kérdés
Látom az úton, hogy a Merciből a napszemcsis kopasz, 1 méter széles vállú fószer kocsijából kiszáll egy fullos szöszi, aztán pár házzal arréb, 15 perc múlva megint láttam a tagot és egy barna szállt be a kocsijába aztán smároltak egy jóízűt. Ilyen jól megy nekik?
2011. nov. 30. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kimondta, hogy nem vagyok KOPASZ ?????!!!!!
2011. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azok nem csajok,hanem krvák!

Zsére megy ez a fajta!

2011. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs ám olyan jó dolga, nehogy azt hidd...
2011. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a fejük is erőszakos. Tarr kopasz, rágja a rágót ezerrel, a fejében is mozognak az izmok. Azzal nincs baj ha kopaszodik, mert az természetes, de ezek mindig nullással borotválják tükörre. Oszt le is van szolizva a fejük is, a csaj már szinte láthatja a saját arcát az ürge fején, visszaverődik.
2011. nov. 30. 22:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Ott van az a vv5 ös Dukai Gergő gyerek is. Az is kopasz, mármint még nem az, mert csak picit hullik a haja, de ő is nullással borotválja. Ja és arra is buknak bennt a csajok, pl Kinga meg Seherezázé. Nem véletlen, az ilyen erőszakos kanok döngetik a jó nőket.
2011. nov. 30. 22:29
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
91%

most már olyan szinten idegesítenek ezek a kérdések, hogy azt kell mondjam: azért basszus mert ők nem ülnek otthon a gép előtt és rinyálnak gyakorikerdeseken hogy "nekik miért és nekem miért nem".


igen, sok nő a merci miatt van velük, téma tultárgyalva. bezéljünk arról, akit nem érdekel a merci. ezek a tulajdonságjegyek amiket felsorakoztattál egy embertípushoz köthetőek. egy olyan embertípushoz, aki nem ül otthon körmötrágva, hogy nincs nő a láthatáron, de rossz az élet, hanem akármilyen szerencsétlen és gusztustalan módon is, de megteremti a körülményeket a csajozásra, és azon felül még lép is az ügy érdekében. amennyiben mindenki csak ezt a passziv negatív kisugárzást látja rajtad, hogy "ah a szemét nők és a randa kokszos bácsik hogy kib.sznak velem nekem már esélyem sincs", hát ne is várj többet.

személyszerint mint a kopaszoktól, mind a kigyurtaktól írtozom, a kocsi nem érdekel, de ha érdekelne sem a mercit preferálnám, de ez a hozzáállás és rinyálás még annál is jobban bosszant...

2011. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamóca.. ***** válasza:

egyébként a te kezedben is ott az eszköz - nullásgép - ha csak ez a problémád... aztán majd valaki jól megcsapkodja a csattogós tarkód vizeskézzel (az én szokásom :D).

de hidd el nem a frizura oka ez.

2011. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem is rohadtul idegesít ennek a sok ganéalaknak a sikersorozata.


Én is megakarok dugni minden héten legalább egy új szexi nőt.

2011. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
Biztonságban érzik magukat velük a riancok. Ennyi a trükk. Meg erőt sugároznak. Ezt a zsé teszi. Lesz zséd, neked is lesz plasztiknőd. Persze találhatsz normálisakat is. Ha meg olcsón akarsz tejet, fejd meg más tehenét! Ezért vannak a MILFek.
2011. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2011. dec. 1. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!