Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan hetente váltogatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hetente váltogatják a párjukat, de hogyan?

Figyelt kérdés
sokan úgy váltogatják a barátjukat/nőjüket mint a fehérneműt, én mégse bírok összeszedni egy normális embert. szerintetek hogy csinálják akiknek úgymond ilyen könnyen megy?
2011. jún. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki vagy alul van a mércéjük :D
2011. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hidd el nekem, az olyan is..
2011. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én sem vagyok csúnya, de valahogy nincs szerencsém
2011. jún. 2. 13:58
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:

Úgy, hogy nem úgy tekintenek a másik nemre, mint egy félistenre, aki megközelíthetetlen. Nem azzal vannak elfoglalva, hogy mások mit csinálnak, hanem saját magukat akarják boldognak látni. Törekszenek arra, hogy megismerjenek új embereket, nem csak a szex vagy egyéb önző érdekek kielégítése a céljuk, vagy ha mégis, akkor ahhoz határozottság és magabiztosság társul.


Másfelől: nem muszáj hétről hétre cserélgetni a párodat, ha neked ez nem tetszik. De akkor ne irigykedj! Látszani fog rajtad, ha nagyon rá vagy görcsölve a dologra. Hagyd magad az áramlattal sodródni!

2011. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Váltogatják, mert nincsen jobb dolguk és azt hiszik, hogy ők ettől menőbbek lesznek. Hidd el, az ilyen emberek nem a kapcsolatok kialakításán dolgoznak, hanem azon, hogy minél több "trófeát" tudjanak felmutatni. Amúgy ezt baráti körökön tudják elérni, akiknek hasonló a felfogásuk. Rád is vár egy normális ember, ebben biztos vagyok :) 17/L
2011. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alacsonyak az igényeik, nincsenek gátlásaik. De ne irigyeld őket. A nehezen szerzett érték, sokkal jobb és tartósabb, int a könnyű préda.
2011. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van egy bolt ahol lehet őket cserélgetni
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én egy normális fiúval is beérném, csak azért tettem fel a kérdést, mert némely embernek ez ilyen könnyen megy úgy látom
2011. jún. 2. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják: megszerezni könnyű, megtartani nehéz...
2011. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Smartguy86 ***** válasza:
Neked is mehetne könnyen, ha nem görcsölnél, hanem csak szimplán minden tét nélkül ismerkednél. Végül is nincs tét, mert ha nem próbálod meg, akkor ugyanott vagy. Szemezgess, legyél igényes, figyelj az egészségedre, az alakodra és kb ennyi. Ha meg már beszélgettek, akkor legyél érett, határozott, okos. Mindenki így csinálja, azok is, akik hetente cserélgetik, csak ők hetente mással...
2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!